Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs probléma? Holnap...

Menstruációs probléma? Holnap pedig hivatalos vagyok összejövetelre. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy ma megjött.

Ilyenkor rosszul érzem magam, fáj, sajog az alhasam, görcsöl. Előfodul súlyosabb esetben szédülés, hányás.

Sokszor a gyógyszer sem segít, de valamennyire jobb tőle, viszont egy fura fájás és rossz érzés így is megmarad. Néha még feküdni se jó, mert csak fetrengés lesz belőle.

Másik problémám, hogy nem szeretem ahogyan jön, ömlik a vér belőlem, aggódom az átázástól és ilyenkor kimozdulni sincs kedvem.


Holnap estére viszont hivatalos vagyok egy rég tervezett baráti összejövetelre. Van valakinek tippje vérzésre, fájásra, általános fáradtságra?


Fontos lenne! Köszönöm!


22N


2015. ápr. 3. 05:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasadra tegyél forróvizes palackot, zacskót vagy törölközőt, valamennyit fog segíteni! Milyen gyógyszert veszel be ilyenkor? Sokan a Nospat ajánlják.

A szédülés és hányás nem tudom, mennyire normális ilyenkor. Orvosnál voltál?

2015. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nospát próbáltam már, de nekem nem hat egyáltalán semmit.

Flectort port iszok, olyankor jobb.

2015. ápr. 3. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:
És még 20 évig sehová nem mész majd, amikor megvan?! Ennyire ne légy már a halálodon.
2015. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem AlgoflexM használ 5 percen belül. Hány éves vagy? Nehogy mióma legyen az erős vérzés hátterében. 40 éves kor körül lehet. Menj el nőgyógyászhoz és csináljon UH-t is.
2015. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok.

AlgoflexM sem segít.

Kb. az első 1-2 nap ilyen vészes csak.

De túléltem az összejövetelt, addigra már nem fájt :)

2015. ápr. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!