Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm és egyéb...

Anonim777000 kérdése:

Késik a menstruációm és egyéb bajok. Segítség esetleg tanács?

Figyelt kérdés
14/l vagyok és már 5. osztály óta menzeszelek és eddig a legtöbb esetben napra pontosan jött meg.. Most pedig 3 napja késik , anyumnak nem nagyon szeretnék szólni mivel számomra ez nagyon kínos téma vele ... Még szűzvagyok úgy, hogy a terhesség kizárva , de egy ideje azt veszem észre , hogy hüvely folyás jelei is feltűnnek nálam és egyre jobban félek , hogy mi is lehet a bajom ... december óta köhögöm is mostanában hetente 1-2 percet összesen... van úgy hogy szúr a melkasom , az utóbbi időben pedig elég sokat stresszelek m mint szülők miatt és az iskola miatt... Van úgy hogy még a kezim is elszoknak zöldülni és iskolában már szólítottak meg hogy nagyon le vagyok fogyva és hogy sápadt vagyok.. valami tanácsok?? Egy időben még a köhögéshez vissza térve vér ízűnek éreztem a köhögésem...

2015. ápr. 3. 20:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Kezeim is elszoknak zöldülni*
2015. ápr. 3. 21:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem panik beteg vagy az pedig hogy kesikk a sok stressznerk tudhatobe.... De azert menj el orvoshoz ha a vizsgalatoknal nincs baj akkor valoszinu az amit emlitettem!:)
2015. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is valamilyen pszichés dolog áll a háttérben.

És aki még nem régóta menstruál, annak teljesen természetes, ha még nem rendszereződik, esetlegesen késik vagy kimarad.

Sőt, ha valóban fogytál és nagyon vékony vagy, akkor akár ez is oka lehet, hogy nincs menzeszed.

Lehet nem ártana többet enned, esetleg némi vitamint fogyasztanod és megnyugodnod, nem stresszelned.

És már ne haragudj, de ki a fenével tudnád a legjobban a női gondjaidat megbeszélni, ha nem anyukáddal?

Ő az anyukád. Ennek a témának a megbeszélését ne érezd kínosnak! Ő is nő, ő is volt valaha fiatal lány és pontosan tudja, hogy mivel jár az ilyen és tud neked segíteni, ha szükséges, akkor elvinni orvoshoz!

2015. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A menstruációddal nincs semmi baj, akár hónapok is kimaradhatnak még.
2015. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!