Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja késik a menstruációm,...

3 napja késik a menstruációm, lehet a két hétig tartó antibiotikum kúra miatt?

Figyelt kérdés

Eléggé beteg voltam, ezért két hétig antibiotikumot kellett szednem, közben jártam nőgyógyásznál is, mert volt egy seb a hüvely bemenetem mellett, erre kenőcsöt írt fel, nem tudom az közre játszhat-e.

A hétvégén szexeltünk barátommal, miután kétszer elélvezett, csináltuk kicsit gumi nélkül. Előtte is megtörölte, közben is kivette és megtörölgette, nem csináltuk végig, csak pár lökés erejéig.

Március 7-től 11-ig véreztem, elvileg hétfőn kellett volna megjönnie.

Van okom aggódni? Vagy várjak nyugodtan?



2015. ápr. 2. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy van okod aggódni.

A legrosszabb, amikor egy pasi elélvezés után egy másik menetnél teszi be gumi nélkül, ugyanis az nem elég ilyenkor, hogy megtörölte, ugyanis a húgycsőben még simán lehet sperma, ami ilyenkor gyönyörűen bejuthat a hüvelybe.

Szóval csinálj tesztet!

De ha nem vagy terhes, akkor többet ilyen hülyeséget ne csinálj, ha csak nem akarsz gyereket...

2015. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet. De ha márciusban 7.-én jött meg, akkor még bőven időben vagy.
2015. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az első elélvezése után volt pisilni az biztos, a második menet után nem, csak megtörölte.

Remélem, hogy az antibiotikum miatt van.

Most görcsöl az alhasam, lehet még ma megjön.

2015. ápr. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!