Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Örökre antibiotikumot kell...

Örökre antibiotikumot kell szednem? Mennyi idő alatt teszi tönkre a májat?

Figyelt kérdés
Pattanásos vagyok, nagyon durván és nagyon nagyok. Évek óta kezel maszek bőrgyógyász, de nem használ semmi, kivéve az antibiotikum, de amint abbahagyom 2-3 nap múlva ugyanolyan pattanásos vagyok. Nőgyógyászatilag minden rendben van velem, az endokrinológus is azt mondta, hogy minden eredményem tökéletes. Akkor mégis miért vannak ezek a durván nagy pattanások? Nagyon el vagyok már keseredve. A hajam is rettenetesen zsírosodik és a fejbőröm is tele van pattanásokkal és sebekkel. Szedtem fogamzásgátlót, hátha majd attól jobb lesz, de kb annyit ért, mint halottnak a csók, ezen kívül egy csomó természetes cuccot is kipróbáltam, de semmi nem hozott eredményt.

2015. ápr. 5. 15:41
 1/8 A kérdező kommentje:
A bőrgyógyászom kozmetológus is, szokta tisztogatni az arcomat, de nem lett változás.
2015. ápr. 5. 15:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézted már nem-e élelmiszer érzékenység okozza a gondodat?


Tej-glutén nagyon gyakoriak, ráadásul még ezeken kívül más is lehet.

2015. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A háziorvosom nem fog már sehova beutalni, mert azt mondta múltkor is, hogy legközelebb mit találok ki.
2015. ápr. 5. 15:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! A bórön megjelenő problémáknak általában belső okai vannak, azt kéne megtalálni.Egy belső tisztítás, méregtelenítés is sokat segíthet.Egyik ismerősöm most végzett pl egy 9 napos méregtelenítő programmal és neki pl az allergiás tünetei is csökkentek tőle.Érdemes lenne természetes antibiotikumokat fogyasztanod, mint pl a fokhagyma és a propolisz. Jobbulást!
2015. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

?


Nem a háziorvosod dolga, hogy te egészségesen éljél. Ő a betegségipar által kiképzett ember, hogy ez jó vagy sem az más kérdés.


Rajtad áll, hogy eszel-e glutént, tejtermékeket, élelmiszer adalékanyagokat. Mennyire tisztítod meg a vizet amit iszol, a levegő az.. nos az általában mindannyiunknak szennyezett, akik városban élünk..

2015. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mit szedsz és mennyit. Akné esetén fél éves folyamatos tetrac. kezelés jöhet szóba pl.

Az 1-2 hetes szarok nem érnek semmit.

2015. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt szedem 2 éve...
2015. ápr. 19. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:

élelmiszer allergia is lehet próbáld ki 1 hétig nem eszel tejterméket, glutént

az orvosodnak kötelessége beutalót adnia ha szükséges de az iskolaorvos is adhat engem annó ő küldött bőrgyógyászhoz beutalóval h sorra kerüljek hamarabb

2015. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!