Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Joghurttal tényleg kezelhető...

Joghurttal tényleg kezelhető a hüvelyi fertőzés?

Figyelt kérdés
Az egyik kismamás könyvben olvastam aztán egy ismerős is mondta, hogy a következőket ajánlotta neki a nődoki hüvelyi fertőzésre.Tampont joghurtba mártani és félnapra felrakni.Ez állítólag helyre rakja a dolgokat.Valaki próbálta már?Működik?14 hetes kismami
2007. okt. 31. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háát én azért megkérdeznék más orvost is mert nekem ez gyanús.Gondolj bele az a tejes cucc ott el kezd benned romlani gyakorlatilag..nekem elég bizarul hangzik...hrrr inkább kezeltesd magad vhogy biztos van olyan gyógy készítmény ami kismamáknak is jó:)
2007. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!én a helyedben terhesen nem kísérleteznék!vannak olyan kúpok tabletták amiket terhesen is lehet.és kivédheted a fertőzést ha tusolsz és nem ülsz a kádban.

kétgyerekes anyuka

2007. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia! Nekem gyakran van fehér folyásom, ami nem gyulladás, csak úgy van. A doki már ajánlotta ezt a, natúr, élőflórás joghurttal való kezelést. Bevállt módszer. Jelenleg is ezt a "gyógymódot alkalmazom" éjszaka. 21 hetes kismama vagyok. A kúpoktól félek, hogy koraszülés (burokrepedés miatt) lehet.

Grat a kisbabához, nyugodtan "joghurt kezeld magad"!

2007. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos betegségek amire laktobacilus kuppot írnak fel, lehetséges, hogy ez a módszer is hasonló, csak nincs benne más gyógyszer és segéd anyag ami veszélyeztetheti a magzatot.
2007. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel kismama vagy, én csak a természetes gyógymódot ajánlanám, márcsak a pici érdekében is.

Erre pedig van egy kiváló szer, az Aloe First, 10 féle gyógynövényből álló folyadék, amivel lehet helyileg irrigálni, és nagyon hatásos, én próbáltam. Minden jót.

2007. nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!