Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nektek az első menstru...

Lányok, nektek az első menstruáció előtt fájt a hasatok?

Figyelt kérdés
Mert neekem fáj és még nem menstruálok..lehet hogy megfog jönni?:S
2015. ápr. 6. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Igen fájt.

Vasárnapi nap jött meg először a vérzésem, de előtte szombaton a fél napot az ágyban töltöttem, mert fájt a hasam. Először még azt gondoltam, hogy ettem valamit, ami nem esett jól, de aztán másnap a mosdóban ért a meglepi, hogy miért is fáj a hasam.:) Bár igazából máshol fáj, ha a gyomrával van az embernek valami, meg ha nőgyógyászati téren, mert ugye menzeszkor inkább az alhasi rész fáj, illetve nekem olyankor van, hogy kisugárzik a derekamba. De anno 10 és fél évesen nem figyelgettem, hogy hol fáj, csak fájt, aztán másnap megjött.:)

2015. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Napköziben voltam, kimentem pisilni, és láttam, hogy véres a bugyim. Hurrá! Semmit nem éreztem.
2015. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Fájt. (Velem kb. ugyanaz volt, mint az elsőnél, de engem a suliban kapott el anno az első. :"D)
2015. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem fájt.Barnafolyásom volt előttevaló nap.Másnapra rendesen megjött.

12/l

2015. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen fájt,és megnéztem a bugyim és olyan volt(vagyis a tisztasági betét volt olyan mert már az előtte való napon éreztem hogy meg fog jönni)
2015. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen fájt.. Olyan érzés mint amikor egyszerre kell pisilni,kakilni,pukizni..de az elso nem fajt annyira mint az azt követők.. Volt h annyira gorcsoltem h hanytam is.. Utalok lany lenni.. Ja es 14 voltam..

22/L

2015. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na megjött??
2015. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem:DDd
2015. ápr. 7. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!