Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használ valaki menstruációs...

Használ valaki menstruációs kelyhet? (intim tölcsér)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom úgy felrakni,hogy ne érezzem.

Lecsúszik,feszít,kilóg :( Már az összes videót,filmet megnézetem erről,hogy hogyan kell használni,de valamit nem csinálok jól.

De mit?



2015. ápr. 8. 14:18
 1/6 anonim válasza:
5%
Gyere!¡!!!! Majd együtt megoldjuk! 😀😉
2015. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Nem használok de úgy tudom nagyon nem higiénikus , nem ajánlom
2015. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vágd le addig a szárát, ameddig csak szükséges.Előbb kevesebbet, majd próbálgasd és addig vágd míg neked megfelelő nem lesz, sokan teljesen levágják. Felrakásnál pedig mikor a c betűt behajtod, próbáld meg a tölcsér aljából is kinyomni a levegőt. Told fel ameddig tudod, majd picit húzogasd ki be, hogy a vákum tuti legyen. :)
2015. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
2-es válaszadó. Nem jó mindig a birkák után menni. Mert azt hallottad? Butaság. Hogyne lenne higiénikus? Sokan azt hiszik hogy a hüvely egy steril dolog. Nem. Ott is vannak bacik stb, s nem hiszem hogy egy véres vatta szálakat benthagyó tampon, Tss szindróma kockázattal sterilebb lenne, nem is beszélve hogy a hüvely falán lévő védőréteget minden egyes csere alkalmával tönkreteszi. Miért is koszosabb dolog ez? Mert csapvíz alatt elég lemosni egy kényelmes orvosi szilikonból készült 10évig használható dolgot? Itt vér nem bomlik a vákum miatt, darabok sincsenek. Tss kizárva.. Soroljam még? Inkább nyitottság - elfogultság kérdése ez mint valódi vita. Általában akinek baja van az intim kehellyel pont az előnyeit, használatát, tulajdonságait, emberi biológiáját nem tudja.
2015. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a feszítő érzés megszűnik. összehajva kell betenni jó mélyre. nem lóghat ki. (először használtam én is. félig lett egy éjszaka alatt. )
2015. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy túl nagy méretet, vagy túl keményet választottál.

Van egyébként, hogy én is érzem, mikor nem jó helyre sikerül berakni, de egy idő után elfeledkezek róla.

2017. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!