Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Januárban vettem be esemény...

Januárban vettem be esemény utáni tablettát (mindenkivel előfordul) viszont 2 hónapja fura az egészségem, miért?

Figyelt kérdés

biztonság kedvéért csináltam a teszteket(múlt héten is) negatívak lettek,de egyfolytában hízok

terhes lennék ?


2015. ápr. 8. 19:12
 1/7 A kérdező kommentje:
duzzadt a hasam és 2-3 kg-mal több is vagyok(néha mintha puffadnák)
2015. ápr. 8. 19:13
 2/7 A kérdező kommentje:
3-4 napos mensim is van
2015. ápr. 8. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon erős az a bogyó, idő amíg kiürül. Nem vagy terhes, ne aggódj. Egyebkent a babám január elején fogant és január végén pozitiv volt a teszt. Hidd el, hogy mult héten kimutatta volna.
2015. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a gyors választ !!

Nagyon jó egészséget kívánok nektek és végtelen boldogságot:)

2015. ápr. 8. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük. :)) te pedig tuti nem vagy terhes. Főleg ha azóta nem történt baleset.
2015. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul ??? Velem még soha nem fordult elő, igaz férfi vagyok, talán ezért ? Ha meg nem tudod, hogy mit tartalmaz az, amit beveszel, akkor ne csodálkozz, hiszen a lórugásnyi női nemi hormonok hatása jelentkezik csak rajtad.
2015. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez az oldal azért van ,hogy kérdezzünk. Mivel 19 éves vagyok,ezért "volt rá szükségem". Sajnos tudtam,hogy hatással lesz rám,de nem tudtam,hogy ilyen lassan ürül ki és senki sem tudja,hogy egyes gyógyszerek(sok esetben még a "vitaminok" is)milyen hatással vannak a szervezetre). Nyilván megérdemlem az intést,el is fogadom . Köszönöm szépen a válaszokat
2015. ápr. 8. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!