Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Át operáltassam a puncim?

Át operáltassam a puncim?

Figyelt kérdés
Már régóta nem tetszik.Viszonylag nagyok a nagyajkaim a kisajkaim pedig picik.Nem azért szeretném mert másnak nem tetszik hanem mert nem vagyok megelégedve magammal.Megéri?

2015. ápr. 10. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Olvass utána, elég sok rossz tapasztalat van róla. A műtét, a felépülés sem egy fáklyásmenet és sokszor a fájdalom állandósul. Csak abban az esetben van értelme a műtétnek, ha annyira kilóg,.hogy a dörzsölődéstől kisebesedik. Ha szülsz majd, lehet, hogy változni is fog. Nem tudom, hogyan, gondolom a hormonoktól, a szülésnél történt erős fizikai hatásoktól, de nekem változott a lenti táj. Én emiatt biztos nem feküdnék kés alá. Nagyon érzékeny terület ez, rengeteg idegvégződéssel, elég egy kis hiba, aztán lehet, hogy a szexuális életed minősége bánja egy életre.
2015. ápr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ.
2015. ápr. 11. 10:04
 13/14 anonim válasza:

Szia!

Ha Téged megnyugtat, menj el konzultációra, és hallgasd meg az orvos javaslatát! Bizonyos esetekben az elváltozás nem csak lelki, de egészségügyi (higiéniás) problémákat is okozhatnak.

Problémától függően egy viszonylag gyors kisműtéttel meg is oldható a probléma, de nyilván ezt az orvos tudja megmondani!

2015. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valóban az idegek károsodása miatt kialakuló érzéketlenség az nem ritka velejárója az ilyen műtéteknek
2015. máj. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!