Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ad ki fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ad ki fura hangot a puncim?

Figyelt kérdés

Olyan puncifing hangot ad ki a puncim, ha mondjuk lovagló pózban teljesen felegyenesedek, vagy néha kutyapózban is. Illetve akkor ha a hasamon fekszek és a párom hátulról hatol belém. A többi póz esetében nincs gond.

Nekem ez eléggé kellemetlen, de tudja a párom, hogy nem fingok, de mégis rossz.

Miért lehet ez? Beszorul a levegő? Vagy túl tág vagyok?


2014. aug. 4. 14:35
 1/8 anonim válasza:
Szia. Ez termeszetes es nem igazan tudsz vele mit kezdeni. Ahogyan bedugja vele egyutt levegot is nyom be aminek valahol ki kell jonnie :D nem hiszem hogy ot kulonosebben zavarna. Ha teged zava probald meg elpoenkodni, a legviccesebb sztorik mindig a haloszobaban jonnek letre :))
2014. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kijön a pénisz belőled és a levegő pedig be. Ha ismét betolja, a levegőnek valahol távoznia kell. Ezért a fura hang. Némelyik pózbál nem húzza ki annyira és nem tud bejutni a levegő.
2014. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt humorosan kell felfogni, mert az is, ez együtt jár a szexel, nem mindenkinél, nem minden esetben, de így van, nevess rajta Te is.. :DD

:DD

2014. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Képet kéne látni arról punciról, hogy meg tudjuk mondani mi lehet az oka!
2014. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy működik, mint egy légsűrítő. A ki-be mozgással telepumpál levegővel, aminek valahol távoznia kell. Ha túl tág lennél, nem tudna beszorulni a levegő, pont az ellenkezője van, jól zár a rendszer:)
2014. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Áh értem. Köszönöm szépen a válaszokat.

Pedig meg voltam győződve hogy túl tág vagyok, mert szinte a páromból alig érzek valamit.

2014. aug. 4. 15:06
 7/8 anonim válasza:
Ha nem érzed akkor viszont valami gond lehet. Nem lehet hogy ő a túl kicsi és nem te vagy a tág? (nem bunkózásból mondom csak ez is lehet az oka..) a másik meg az hogy ha kicsi is a 'technikán' is elég sok múlik és azon hogy hogyan bánik veled és a testeddel aktus során.. :)
2014. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A rossz technika az esetek nagy többségében jelen van, ahol a nő nem sokat érez az aktusból.

A lovagló és a kutya póz pont azok a pózok, ahol a legjobban telítődni tudsz levegővel.

Próbáld ki, hogy misszionárius pózban a derekad alá teszel egy párnát. Megemeli a derekad, ideálisabb lesz a szög, jobban ingerli a hüvelyed érzékenyebb területeit.

A méret ritkán probléma, nagyobb feneket kerítenek neki, mint kéne, a hüvely csupán 12 cm hosszú és csak az eslő 8-9 centin vannak érző idegek, 10 centi pedig azért szokott lenni szinte minden férfinak.

2014. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!