Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy valakinek a...

Lehetséges, hogy valakinek a menstruáció alatt erős gyomorfájdalma van?

Figyelt kérdés

Szerdán jött meg, ekkor még csak alul fáj görcsösen, bevettem egy gyógyszert, estig volt jó. Éjjel arra ébredtem, hogy rettenetesen görcsöl, bevettem egy gyógyszert, de nem használt és elkezdett a gyomrom is fájni de még nem annyira. Tegnap egésznap fáj, de nem annyira. Aztán tegnap ebéd után hatalmasat fostam, az első fele olyan, mintha pisi lett volna. De csak egyszer. Estére ki voltam éhezve, olyan volt, mintha nem ettem volna semmit, ettem 3 piritóst és almát.

Reggel, mikor felakartam kelni, nem bírtam, mert annyira fájt a gyomrom, kibírhatatlan volt. Fel sem tudtam kelni, hányingerem volt, öklendeztem is, de semmi nem jött és az el is múlt. Pár óra múlva enyhült, de még mindig fáj, de most érzek benne izomlázat is. Pedig nem edzettem. Néha így belenyilal. Elmentem a boltba, de olyan lassan tudtam menni, mert az izomlázat érzem benne. Pedig már alig van meg, a harmadik nap.

Egyébként december óta szokott lenni gyomorfájás menses után is pár napig, de aztán elmúlik és kibírható volt.

Szoktam fosni is az első vagy a második napon, de csak egyszer, és nem volt soha sem pisi szerű.

A nyelvem tiszta lepedék és nem jön le semmivel sem, bár egy kicsivel jobb volt fogmosás után és a nyelvem dörzsölése után.

Mitől lehet ez? Menses miatt van ez? Eddig is volt, de ez felturbózott változatban volt.

Ma még csak egy almát ettem, de kezdek éhes lenni.

Ja és reggel a szám is kiszáradt a szenvedés alatt, szinte nyelni sem tudtam, a teát nem tudtam meginni, ezért vettem vizet, az már könnyebben megy, de csak kortyonként tudom. Pedig szomjas voltam nagyon, de az alma után már nem annyira vagyok.



2015. ápr. 10. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ez nem normális tünet. Menj el a háziorvosodhoz és kérj gasztroenterológiára beutalót! Addig pedig szedj valami erős probiotikumot.
2015. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már elmúlt, tegnap este fostam de csak egyszer, azóta meg nem voltam wc-n
2015. ápr. 12. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!