Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz utolsó napjaiban erős...

Menzesz utolsó napjaiban erős viszketés? Normális és majd elmúlik, vagy szóljak anyának

Figyelt kérdés
Azért kérdetem itt, mert ilyen témában csak akkor szoktunk (nővéremmel) szólni, ha már tuti, vagy nagyon kellemetlen az ügy. Ez még csak a 4. alkalom és már a vége felé járok, és úgy pár órája kezdett el viszketni a hüvelyem. Ez lehet a félig alvadt vértől, vagy így mensi alatt összeszedtem valamit?

2015. márc. 28. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

ha esetleg tampont használsz és már nem volt erős a vérzés kiszáríthatta ez is okozhat irritációt és viszketést..ha nem múlik el és még mellé tapasztalsz kellemetlen szagot és fehéres-sárgás folyást akkor valószínűleg gomba (amire lehet kapni krémeket kúpokat)

de szerintem csak sima irritációról van szó ha pár napon belül (1-2nap) nem múlik akkor szólj anyukádnak a nővérednek már most elmondhatod gondolom vele könnyebb megbeszélned

2015. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Anyukádnak mindenképpen szólj. És szerintem ez valamilyen fertőzés lesz, amivel jó lesz, ha lát egy orvos. Ugyanis nem csak gombás fertőzés létezik, hanem pl. bakteriális is, viszont egy hétköznapi ember nem orvos, hogy meg tudja mondani, hogy pontosan melyik kórokozóról van szó, az orvos pedig a betegségnek megfelelő kezelést tudja felírni.

A másik meg, ami nagyon nem mindegy, hogy az sem mindegy, hogy mennyi idős vagy. Bizonyos vény nélkül kapható készítményeket nem is lehet bizonyos kor alatt még alkalmazni.

Szóval mindenképpen beszélj anyukáddal és keressetek fel egy orvost!

2015. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő most nincs itthon spanyolországban van. De igen használtam tampont de akkor még erős vérzésem volt de mostmár enyhéb. Lehet, hogy kidörzsölte, de én úgy éreztem, hogy tele volt. Mert nagyon könnyen kijött. De köszönöm a gyors választ! :D
2015. márc. 28. 16:40
 4/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2015. márc. 28. 16:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik a viszketés és nem büdös, akkor rendben vagy.
2015. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap elmúlt, de ma lett vége a menzesznek és most bő átlátszó fehérfolyásom van, szagtalan, de megint viszket ott lent!
2015. márc. 29. 09:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Hétfőn orvos!
2015. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszélj a nővéreddel és esetleg a Canestent kipróbálhatod, az vény nélkül kapható.

Ne félj, mert kárt NEM csinál ez a gombaölő szer, legrosszabb esetben nem segít. (ekkor nem gombád lenne és akkor marad az orvos).

2015. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!