Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit félek tőle. Tapasztalatok?

Kicsit félek tőle. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most voltam nőgyógyásznál fogamzásgátlót kiíratni.Elsőnek szedem, és a Cypromix-et kaptam.Keresgéltem az interneten milyen tapasztalatok vannak, és olvasok jókat rosszakat is.Az orvosom mondta pattanások ellen is jó de fogamzásgátló is.Akkor nem fogok teherbe esni tőle remélem.

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2010. febr. 19. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded akkor nem leszel terhes, de te nem bízol meg az orvosodban?, mert én ha felír nekem valamit nem kezdek el görcsösen keresgélni a neten hidd el az csak bezavar! Régen én is ilyen voltam! Ha voltál vérvételen minden rendben volt és a szedése után sem tapasztalsz semmilyen zűrt akkor jó lesz neked ez a fogamzásgátló! Mindenkinek más tapasztalata lehet egy gyógyszerről, de ez azért van, mert senkinek se egyforma a szervezete! Ezt ne felejtsd el!
2010. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia.

ne adj mások tapasztalataira. Az én gyogyszeremről sokkal sokkal több volt a negativ vélemény mint a pozitiv és rám semmi negativ hatással nemvolt sőt... Nem véreztem tőle miután elkezdtem szedni,nemhiztam,nem lett hüvelyszárazságom,libidom is rendben minden Oké

a tested majd eldönti megfelelő e számodra:)

a teherbeeséstől epdig ne félj:) szedd rendesen és nem lesz gond.

nyugi:)

2010. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni de nekem enyhén szólva nem vált be. Persze mindenki máshogy reagál a gyógyszerre, lehet hogy tök jól fogod bírni.

Én fél évig bírtam szedni. Az első 3 hónapban nem volt semmi gond egy kis mellfeszülésen kívül. Aztán elkezdett görcsölni a hasam, esténként rosszullétek gyötörtek, a melleim majd' leszakadtak, szóval terhességi tüneteim voltak. A pattanásaim nagy része pedig megmaradt...

2010. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

aki előttek özvetlenül nem szedett bogyót annak menzi első napjától kell szedni, ha nem úgy szeded nem úgy hat ahogy kéne,

aki közvetlenül előtte szedett más fajtát annak a harmadik, vagy ötödik nap lehet elkezdeni

de ez esetben nem véd az első naptól, csak akkor ha gyógyszermentes időszak után első menzi napon elkezded, akkor első szem véd már....

2010. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!