Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen egyedül vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen egyedül vagyok és nem kicsit bajban. Egy kapcsolat kihozhat ebből? Tapasztalatok? 17/L

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy az utóbbi időben eléggé lecsúsztam drogok pia nulla önbizalom nagyonsok szarkedv stb. sosem volt még barátom mert akárhányszor lehetne valami akárcsak kavarás nagyon bunkó leszek és 5perc alatt lelépek. talán most lehetne valami 1 kicsit fura sráccal és tőle vhogy nem menekülök el (nem tudom miért van ezt én sem értem..xd). szerintetek van értelme így egy kapcsolatnak vagy fölösleges és nekem úgysem működik(mert én így gondolom).?
2011. aug. 23. 01:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

teis fura ő is fura hajrá.

egyébként meg. a drog rossz. érteem?

2011. aug. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A pia és a drog butít és nyomorba dönt. Hidd el, nincs szükséged ezekre a szarokra. Még szórakozáshoz sem. Feltéve, hogy nem akarod egy roncsként végezni.
2011. aug. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Környezetembe is hasonlóan lecsúsztak, magukra maradtak. Nem kellenek ezek a szarok, inkább csinálom egyedül a dolgaimat, mint hogy drogosokkal legyek körülvéve. Egész tarságom ebből áll.
2011. aug. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jó jó tudom elegen mondták már de nem olyan egyszerű ez mint ahogy sokan gondolják hogy na 'jó akkor mostantól nem'és akkor majd pont sikerül is..mind1 köszi a válaszokat.:)
2011. aug. 23. 01:42
 5/16 anonim ***** válasza:
Hidd el én nem csak a levegőbe beszélek, benne voltam én is olyan dolgokba. De ha egyszer is csinálni fogod ezek után így fogod végezni, nincs kivétel. El sem tudnád képzelni, hogy lecsúszott az egész baráti köröm, egy időben meg rosszabb volt mint egy filmben :)
2011. aug. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én mindig észreveszem magam, betudom ismerni a hibáimat, nincs olyan, hogy függőség csak te vagy egy jellemtelen gyenge alak aki nem ura maga felett.
2011. aug. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szokj le nekem 2 év allat sikerult és netud meg milyen dolgokat éltem átt nemkivánom a legnagyobb elenségemnek se minnél hamarabb leszoksz ánnál jobb persze sose leszz már jo mint régen...
2011. aug. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
oké oké köszi DE nem ez volt a kérdés-_-!
2011. aug. 23. 01:50
 9/16 anonim ***** válasza:
ha már leszokni se tudsz az ilyenekről ott a gond mert már annyira elbutítottak a szerek hogy nincs akaraterőd letenni... egyébként ha nem lennék (bocs hogy így írom de másként nem lehet) drogos, alkoholista, cigis akkor nem kerültél volna ilyen mély pontra, még egyszer mondom nem bunkóságból mondom hanem jó tanács, egyik haveromnak annyit mondott az orvos "Ha nem szokik le meghalhat!" ennyi elég volt neki és leszokott (hogy miért halhatott volna bele azt nem írom le mert hosszú) így gondolkodj te is csak téged nem egy szívroham vitt volna el hanem hosszú gyötrelmes éveken át depresszióban és utána valahogy halál... de még tehetsz ellene 17 éves vagy!
2011. aug. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Látod nem vagy nyitott se a dolgokra :( Azt hiszed egy párkapcsolat önmagában segít, vagy másra hagyatkozol nem fog menni. Ez magadban dől el, szóval ha komolyan akarod, és nyitott vagy + normális párkapcsolat már esélyesebb.
2011. aug. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!