Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha ilyen idősen is...

Az baj, ha ilyen idősen is néha bepisilek:[?

Figyelt kérdés
elég kínos dologgal küszködök, mostanában ha nevetek (de csak akkor) néha bepisilek :|És eléég cikiii nekem, mert igaz, szerencsémre még sose buktam le ilyen okokból, de h rájönnek, 8. osztályig gúnyolni fognak... 13/l

2015. ápr. 10. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Gátizmaid lehetnek gyengék,erősítened kellene a gátizmokat,befeszíteni a nemiszerved,tartani,majd elengedni.

Mintha a pusit tartanád visdza.


Valamint amikor pisilnid kell meg kellene probálnod hogy pisilsz,gyorsan bent tartod picit a pisit,nem engeded ki, majd megint pisilsz tovább.

2015. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem akarok most tengernyi lehetőséget ecsetelni, de mindenképp menj el orvoshoz. Én nem ismerek senkit akinek ilyen problémája lenne, de ne aggódj nincsen ezen mit szégyelned! ez egy betegség , ami számtalan okból lehet, ételek, stressz, a szervek, illetve a prosztata megnagyobodása is lehetséges. Ez minden korban és mindkét nemnél elő furdul, ami nagyon kellemetlen egy betegség. Lehet gyógyszeresen kezelni, étrend változtatással, vagy , mint az előző hozzászóló írta, gátizom erősítéssel illetve (intim tornával), amit otthon tudsz végezni. Szerintem menj el az orvoshozés ne szégyeld! szerintem mind három lehetőséget ki kéne probálnod, de a tornának segítenie kell! menj el a orvoshoz és ne húzd tovább az időt! Annál hamarabb túl lehetsz ezen az egészen.
2015. ápr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég gyakori ez, nem te vagy az egyetlen.

Az 1.által leírt torna segít rajta.

2015. ápr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gyermekurológiára érdemes lenne elnézni.
2015. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok hogy ha nevetek akkor néha egy picit be csurog :((

Ha gondolod írj uzit ;)

2015. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!