Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PMS-es miatt el fogom veszíten...

PMS-es miatt el fogom veszíteni az állásom. Valaki tud rá valami megoldást?

Figyelt kérdés

Mielőtt megjön a menzeszem 3 napig teljesen rosszul vagyok. Viszont nem fizikailag, hanem pszichésen. Anno pánikbeteg voltam és mainapig visszajárok terpáiára a biztonság kedvéért, de ezzel a dologgal nem haladunk.

Tünetek ilyenkor:

Türelmetlenség

Aluszékonyság

Dekoncentráció

Ingerlékenység

Mellkasnyomás

Képtelen vagyok egy helyben ülni, viszont aludni bármikor tudnék


Teljesen feszült és használhatatlan vagyok. Ilyenkor nem tudok oda figyelni a munkámra és nagyon sokszor haza kell kéreckednem, hiába próbálok erőt venni magamon. Lever víz és csak feszülök.

Elkezdtem tornázni itthon, hátha segít, de nem vettem észre változást.


Aki tud megoldást, legyen szíves írni, mert félek, hogy emiatt ki fognak rugni ....



2015. ápr. 12. 02:25
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Az a gond, hogy ez rajtad múlik leginkább. A PMS nem betegség! Minden nőnek van csak máshogy nyilvánul meg. Én pl. Mindenen elkezdek sírni gond nélkül, mindenkire rákiabálok simán ok nélkül, a melleim szétdurrannak, hasmenésem van és felpuffadok. Nagyon szar, fáj, kellemetlen és utálom, de ez a menstruáció velejárója és el kell fogadni, meg kell tanulni kezelni.

Az nem megoldás, hogy hazakéreckedsz mert nem tudsu koncentrálni, vagy fáradt vagy. Az a megoldás, hogy erőt veszel magadon és nem gondolsz ezekre. Ha meg nem megy egyedül, akkor keress fel egy orvost, biztos sok ilyenről hallottak már, vagy menj el pszichológushoz, mert a pánikbetegségből is adódhatnak a tünetek. De szerintem csak rajtad múlik, hogy hogyan fogod fel és hogy kezeled a tüneteket.

2015. ápr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A megoldást nem tudom, de a PMS igenis betegség.Én pszichotikus állapotba kerülök gyakran, ilyenkor a pszichiátrián kapok egy "lókoktélt" ami kiüt 3 napra. De ez nem megoldás.
2015. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak nagyon köszönöm hogy írt, de olyan mintha nem is olvasta volna amit leirtam. irtam h járok terápiára de ezzel nem jutunk egyről a kettőre és irtam h probálok erőt venni magamon de akkor szorit a mellkasom és ugy érzem felrobbanok....


2. nekem nem kell ilyesmi mert alapvetően kidőlök ilyenkor 3 napra :S

2015. ápr. 12. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen terápiára jársz, mit csináltok, hány alkalommal voltál?

Kiképzett terapeuta a pszichológusod?

(Inkább privátot írj)

2015. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pihend ki magad jobban

(feküdj le hamarabb)

2015. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Cickafark teát próbáld ki!
2015. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!