Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy még érzem a...

Normális, hogy még érzem a gomba tüneteit?

Figyelt kérdés

Tegnap este tettem be az utolsó kúpot a háromból, és ma reggel amikor letöröltem magamról a kúp maradványait, amik este kijöttek, még éreztem, hogy viszket. Bekentem kenőccsel, ahogy eddig, most nem érzek semmit.

Normális ez még? Dokihoz megyek jövő héten, de csak fogamzásgátlót íratni, megvizsgálni nem fog, mert meg lesz a menzeszem. Szóval aggódjak, hogy nem múlt el, vagy még elmúlhat magától?


Egyébként most le van gyengülve az immmunrendszerem, mert egymás után, először kijött a gomba, utána nagyon megfáztam.


Szóval helyre jövök a Canestentől, csak még idő kell neki, vagy említsem meg a dokinak, és ő mond rá vmit?


2010. febr. 20. 09:08
 1/1 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok/voltam. Legutóbb a nőgyógyász felírt valami nagyon új hüvelytablettát ami elvileg biztosan hat. 3napig használtam, de úgy éreztem hogy nem múlt el teljesen. Néha viszketett még.

Eltelt egy hét és újra kijött a gomba. Valószínűleg elkezdem használni a canesten kombit, remélem rendbe tesz.


Am. úgy tudom, hogy a hüvelytabletta hatása még az alkalmazás után is tart és több idő kell a hüvelyednek ahoz , hogy rendbejöjjön. De nem vesztessz semmit azzal, ha rákérdezel a dokinál.

2010. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!