Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha megkott es...

Mit tegyek, ha megkott es szornyen gorcsol a hasam?

Figyelt kérdés

Az egesz, lent fent mindenhol. Ennyire nem szokott. Nem birom. Mit tegyek? Vettem be gyogyszert, eddig meg nem hasznalt. Tobbet nem akarok ehgyomorra de enni nem tudok

16/L


2015. ápr. 13. 11:17
 1/5 A kérdező kommentje:
J*
2015. ápr. 13. 11:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Az iskolában vagy? Mikor vetted be a gyógyszert? Lehet, hogy kell neki fél óra, mire hatni kezd. Ha nagyon nem bírod, inkább kéredzkedj haza, otthon tudsz meleg vizes palackot tenni a hasadra, és le is tudsz feküdni. Tudom milyen rossz, olyan érzés, mintha minden ki akarna szakadni belülről... ha van otthon No-Spa, akkor a fájdalomcsillapító mellé azt is vehetsz be.
2015. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itthon vagyok. Nincs ma tanitas a sulinkba. Holnap mar mennem kell, de addig biztos jobb lesz. No-Spat vettem be algopyrinnel, ugy kb fel oraja, de majd meg halok. Ilyen gorcseim meg sose voltak.

Meleg vizes palack se valt be, fekszek de neha jobb inkabb ulve. A mozgast is ajanlottak de nem birok megmozdulni.

Amugy mennyi az eselye, hogy az ilyen eros gorcstol hanyni fogok? Azt nagyon nem szeretnek

2015. ápr. 13. 11:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak van akitol azt hallottam, hogy ilyenkor meghanytatja magat es attol elmulik
2015. ápr. 13. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elképzelhető, hogy hányingered van a görcsöktől, még az is megeshet, hogy hánysz, de tekintve, hogy nem azért van hányingered, mert tele van a gyomrod, (sőt, nem is ettél), kétlem, hogy megkönnyebbülnél tőle. Egyél pár szem kekszet, vagy valamit, amit le tudsz nyomni a torkodon, és vegyél be még egy Algopyrint, hátha úgy jobb lesz, egyszerre maximum kettőt lehet bevenni. Nekem még az szokott segíteni, hogy gyorsan nagyon mély levegőket veszek, ettől bár jól be lehet szédülni, egészen hatásos.
2015. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!