Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az, hogy ha pisilek...

Mitől van az, hogy ha pisilek és utána olyan érzésem van mint ha már megint kéne?

Figyelt kérdés
Beteg lettem, fáj a torkom és lázam is volt, de szedek gyógyszert így jobban vagyok. De ugye voltam együtt a párommal, szeretkeztünk. De remélem ez nem annak a jele, hogy terhes vagyok! Segítsetek! Lehet, hogy ez attól van, hogy a napokban beteg lettem?
2010. febr. 20. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felfáztál, olyankor van ez.
2010. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát nem vagyok terhes, ugye? :S
2010. febr. 20. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy terhes, ez csak felfázás..
2010. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ez felfázás melegitsed a puncid vmivel és 2-3nap múlva jobb lesz:D
2010. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Forró, kamillás fürdő!

De nem árt orvoshoz menni - és ne szeretkezzetek pár hétig, míg teljesen jól nem leszel.

2010. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát:felfáztál,v ferőzés,v huzat.Kamillás ülőfürdő,a bugyidba tegyél valamit ami melegít és a derekadat is csavard be.Igyál sok folyadékot.Ha nem muszáj ne szedjél antibiotikumot.A dr azt fog fölírni.
2010. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is felfázáskor volt ez és majdnem kórházba kellet mennem mert halogattam hogy elfog múlni biztos nem megyek dokihoz. Mire dokihoz jutottam már vese gyulladásom is volt és mellette petefészek, húgyhólyag, és húgycsőgyulladás is. Mozdulni alig bírtam. Szerintem azért evvel is menjél el dokihoz hogy ez a panaszod is van
2010. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!