Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit utáltok a legjobban a...

Ti mit utáltok a legjobban a menstruációban?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:

-vérzés

-fájdalom, stb.



2015. ápr. 14. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor érzem hogy folyik kifelé.Az nagyon kellemetlen meg parás hogy ki bírta e a betét.17/L
2015. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Aggódni azon hogy átfogok e ázni vagy kibírja a betét/tampon.

Te kérdező? :)

2015. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mint az első válaszoló :D
2015. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Én semmit nem utálok benne

12/l

2015. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy olyankor hisztis p.c.a vagyok, és utálom ezért magam.
2015. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor éjszaka iszonyatos görcsökre kelek fel és hulla fáradt vagyok, de nem bírok visszaaludni csak fetrengek és semmitől nem akar elmúlni.

De amikor érzem, ahogy folyik ki az is elég kellemetlen.

2015. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy úgy fáj, hogy megszólalni, felállni nem bírok és hányok. Tönkre tette az egész fiatalkorom, megutáltak a gimnáziumban mert azt hitték, hogy lógok havonta, a legborzalmasabb kínzási módszer amikor pontosan tudod mi fog történni, mikor és nem tehetsz ellene semmit. Azóta fogamzásgátlót szedek és soha többé nem vagyok hajlandó elviselni ezt a problémát. Gyereket sem akartam soha, de mióta tudom hogy fáj, azóta még annyira sem. Fogja a halál átélni ezt minden hónapban amíg próbálkozik... Ha égne a ház esküszöm legelőször a gyógyszerem menteném... A többi része nem izgat a dolognak.
2015. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom a legjobban, amikor közvetlenül előtte extrém ingerlékeny és ideges vagyok, meg mindenen sírva fakadok. :D
2015. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nekem görcsöl a hasam. Meg rossz érzés átázni. Bár nem szoktam....

14L

2015. ápr. 14. 22:39
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy különösebben semmit. De ha mondani kell valamit, akkor azt, hogy marhára nem lehet abban a pár napban pl. jó nagy túrákra menni, vagy hosszan utazni, mert cserélni kell.

Persze ezeken a helyeken is lehet, csak sokkal macerásabb, meg nem valami higiénikus.

2015. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!