Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Második napja késik, szerdan...

Ludmi19 kérdése:

Második napja késik, szerdan kellet volna megjonie elotte ket nappal teszteltem negativokat. Ket olcso teszten mintha lett volna halvany csik a tobbi mind negativ. Clear blue teszt is negativot mutatott. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Multhonapban szedtem fogamzas gatlot 4 hetig talan csak egyszeruen ez lehet a keses oka? elotte sose szedtem es abba is hagytam az elso level utan.Azt hozza kell tegyem sok mindent olvastam a neten mar es nem tudom mit gondoljak. Lehet nem termelt eleg hcg hormont a testem a nem vart elott vagy ha az is vagyok varnom kellene meg egy hetet tesztelesig? Eddig nagyon pontos volt a ciklusom es semm most semmo jele.. a mellem joval a menzi elott egy ket hettel mar elkezdtek fajni azota is fajnak es nott az etvagyam is nem is kicsit..voltak szedelgeseim is.lehrt hogy a tabletta nem urult ki meg a szervezetembol? Valaszokat elore is koszonom

2015. ápr. 16. 08:03
 1/1 anonim válasza:
Szia ! Kèpet tudsz csatolni a pozitív tesztekről? Nekem is nagyon halvány tesztből lett babám.
2015. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!