Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kellene mondanom a nőgyógyá...

El kellene mondanom a nőgyógyásznak, hogy 6 évig nem jött meg, vagy inkább ne mondjak semmit és meg látom mi lesz?

Figyelt kérdés

Most vagyok 25 éves, 15 éves koromba beleestem az anorexiába, itt kimaradt 4 évig, majd át a bulimiába és egészen 23 éves koromig nem jött meg. Aztán 2-3 havonta véletlen szerűen nagyon erősen, már szinte óránként cseréltem éjszakai betétet, annyira erős volt. Most megint fél éve nem jött meg, de állandóan görcsölök, voltam háziorvosnál és nőgyógyászhoz küldött, de neki se mondtam el, csak annyit, hogy nem tudom, hogy mitől lehet.

Nem merem elmondani, szégyellem, ha a nőgyógyász megkérdezi, hogy mi a panasza annyit mondanék, hogy már fél éve nem jött meg, hátha ad gyógyszert és kész


2015. ápr. 18. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el. Ha az orvos nem ismeri a hátteret, nem is tud megfelelő kezelést adni. Nem kell szégyenkezni, az orvosoknak nem sok újat tudsz mondani.
2015. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 év alatt egyszer sem voltál orvosnál?
2015. ápr. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam még soha nőgyógyásznál.
2015. ápr. 19. 11:06
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Természetesen mondd el. LE fog bszni - jogosan -, de tudnia kell róla, különben hogy állítson fel diagnózist, pl.


Meg nem ártana elmenned hormondokihoz, mert a bromkodásoddal teljesen hazavágtad a szervezeted.


De, gondolom, gyereket nem akarsz, mert kb. képtelen lennél kihordani.

2015. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért lennék képtelen kihordani???
2015. ápr. 19. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgyis kérdezi!
2015. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!