Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé megvagyok ijedve? Mi...

Eléggé megvagyok ijedve? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Először is kezdjem azzal, hogy szűz vagyok. Na az van hogy ma (kìváncsiságból) megpróbáltam (nem tudom szebben kifejezni magam) 'feldugni' magamnak az ujjam..

De amikor elkezdtem valami "fal" vagy csomó szerűség ott volt ami gátolta hogy felmenjen..

Ez mi lehet?:((( félek hogy valami baj:(.. 15\L



2015. ápr. 19. 19:06
 1/5 Zsóka__ válasza:
57%
Menj el egy nőgyógyászhoz egy általános ellenőrzésre. Majd ő megmondja, van-e baj, vagy teljesen egészséges vagy.
2015. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarban egy kis varosban elek:( itt nincs nogyogyasz..:(
2015. ápr. 19. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig később is kénytelen leszel menni. Fogod magadat és mész. 15 éves vagy, nem 2... Talán menni fog. Egyébként az is lehet, hogy túl szűk vagy. Amúgy, amit csináltál, azt megujjazásnak hívják.
2015. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Pedig kénytelen leszel elmenni, ha most még nem is, de a későbbiekben mindenképp. El nem tudom képzelni, h nincs felétek nőgyógyász.
2015. ápr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis kell ezzel dokihoz menned!

Szűkebb vagy, szüzhártyád is ott van, fejlődésben vagy még.

Semmi bajod sincs, ha nincs más tüneted.

2015. ápr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!