Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eldöntöttem, hogy leszokok a...

Eldöntöttem, hogy leszokok a cigiről. Viszont így két dobozról a nullára csökkenteni eléggé szar volt, úgyhogy esténként fél szál cigit elszívok, vagy inkább negyed szálat, és így egész jól megvagyok, nem is kívánok többet, szerintetek ez haladás?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha 1 hónapig így csinálom, akkor könnyebb lesz végleg otthagyni a cigit?
2012. dec. 14. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mennyi idő alatt sikerült? Hogy csináltad?
2012. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azonnal lejöttem 5 év két doboz után... és nagyon rossz néha... de kibírom... akaraterőm nagyon erős, de ha ennyit se szívok akkor aludni se bírok... 1 hónap múlva már könnyebb lesz letenni így?
2012. dec. 14. 23:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Idő kell amíg hozzá szokik a szervezeted .

Én 10 év dohányzás után egyik napról a másikra le tudtam szokni ( 2 dobozzal szívtam naponta én is ) . Én amikor megkívántam akkor szotyiztam vagy rágóztam helyette .

De sokaktól halottam , hogy amikor ők megkívánták akkor helyette savanyú cukrot ettek .

2012. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazából remélem sikerül letennem újévtől legalább nyárig, nyáron meg csak buliba cigizni... mert az elkerülhetetlen... egyébként most ha megkívánom akkor shiazos vizipipázok...(0% nikotin) ez ilyen kavics ami ízesítve van, és vízgőzt ad nem füstöt
2012. dec. 14. 23:45
 5/11 anonim ***** válasza:

igazából remélem sikerül letennem újévtől legalább nyárig, nyáron meg csak buliba cigizni... mert az elkerülhetetlen...


Kedves kérdező, már ne is haragudj, de ha engem kérdezel...így sosem fogsz leszokni a dohányzásról.Ez egy olyan dolog mint amit az előttem levő válaszoló is írt,vagy leteszed végleg vagy ne is szenvedj hiába,ilyen nincs, ha valaki eldönti hogy leszokik,akkor az tegye le és többé ne vegye a kezébe.Az akaratod az látszik hogy nem valós azok után hogy azokat írod, amit ide idéztem tőled.Ha le akarsz szokni akkor tedd azt hogy leteszed és kész,és szerintem jó kis mód rá amit az előttem lévő válaszoló leírt.

2012. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor újévtől kidobom a cigit.. onnantól egy szálam se lesz... de le akarom tenni az anyagiak miatt... így hogy alig cigizek naponta, és a fele szál megy a kukába már 1,5 hét alatt egy vízipipát és egy shiazo követ tudtam belőle venni... és nagyon jó érzés hogy marad pénzem
2012. dec. 15. 00:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja igen és megjegyzem hogy én így tettem le a cigit 7 év után
2012. dec. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

en is letettem szilveszterkor, aztan voltam olyan b@lf@sz, hogy nyaron cigizgettem, azota meg kb ujra raalltam. :/

Szar letenni, es konnyu visszaallni ra.

2012. dec. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod teljesen kizárni az életedből, sosem fogsz leszokni róla! Akkor kezdesz fejlődni, ha egy buliban piálás után is meg bírod már állni, hogy ne gyújts rá. A vízipipa is csak meghosszabbítja a gyötrelmeidet! :) Szotyi, tökmag, rágó, cukorka, tic-tac és hasonlóak segíthetnek. 25 év után tettem le és ennek már 8 éve! :)
2012. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a vizipipa nemhinném, mert a shiazo nem dohány... még csak füstöt se ad, hanem vízgőzt
2012. dec. 15. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!