Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig mehet el egy nőgyógyász...

Meddig mehet el egy nőgyógyász vagy akármilyen orvos sértésben a betege iránt?

Figyelt kérdés
Én nem fejlődtem ki, nem nőtt meg a mellem, nem is nőttem meg, és orvosi vizsgálaton konkrétan "Mi maga etióp, hogy nem képes fejlődni". "Ekkora melleket vizsgálni nem érdemes, hisz nincs mit"-azt hitte humoros, mert vihogva mondta de számomra nem volt az, a sírás kerülgetett, mikor észrevette visszavett, de őszintén szólva 3 napja ezen rágódom, nem tudom elfogadni, hogy igaza volt teljesen én is utálom magam ez miatt
2015. ápr. 19. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost.
2015. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semeddig, nem sértegethet. Nem csupán azért, mert az orvosod, hanem azért, mert elvileg egy értelmes ember, vagy legalábbis annak kellene lennie. Nem szólogathat be olyanért, amiről nem tehetsz, és ne is érezd úgy, hogy igaza volt. Csak tapló.
2015. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szégyelje magát, sajnos annyira kiszolgáltatottak vagyunk, hogy még azért is végtelen hálát érzünk, ha nem bánt meg a nőgyógyász.

Nincs másik orvos a közelben?

2015. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

A nőgyógyászok elég nagy része, bizony kihasználja kiszolgáltatott helyzetünket és gyakran azt hiszi hogy neki mindent szabad.

Többek között ezért is járok női orvoshoz, aki szintén átéli a kiszolgéltatottségot amikor szűrésre megy.

2015. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy női nőgyógyász szólt be. Őt valahogy nem érdekelte, hogy mennyire vagyok kiszolgáltatott helyzetben.
2015. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a fajta vagyok, aki nem hagy ilyet szó nélkül, és hálisten gyorsan reagálhatok, úgyhogy biztosan találtam volna valamit rajta, amibe gyorsan beleköthetek. :)
2015. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én nem tudtam visszaszólni, úgy ledöbbentem, én még sose voltam ez volt az első vizsgálat, meg se mertem szólalni, nem, hogy vissza szólni.
2015. ápr. 23. 22:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez az orvos visszaadhatná a diplomáját. Ne idegesítsd magad ezen, próbálj megnyugodni. Legközelebb ne menj hozzá. Lehet panaszt is tenni ellene.
2015. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajna nekem is volt hasonló tapasztalatom

Mell uh-ra kaptam beutalót az egyik dokitól s másik dokihoz kellett visszamenni és a második doki a gépen (valószínűleg) elolvasta azt, amit az első doki írt

(holott nem tudom szabadna-e neki egyáltalán) és valami baromságot beszólt Legszívesebben jelentettem volna a felettesének

2015. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Meg azóta is hányingerem van attóla dokitól -

Nem is akarok többet menni hozzá - azért, h megint beszólogasson? Ha ennyira utálja a munkáját miért nem vonul nyugdíjba

2015. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!