Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig mehet el egy nőgyógyász...

Meddig mehet el egy nőgyógyász vagy akármilyen orvos sértésben a betege iránt?

Figyelt kérdés
Én nem fejlődtem ki, nem nőtt meg a mellem, nem is nőttem meg, és orvosi vizsgálaton konkrétan "Mi maga etióp, hogy nem képes fejlődni". "Ekkora melleket vizsgálni nem érdemes, hisz nincs mit"-azt hitte humoros, mert vihogva mondta de számomra nem volt az, a sírás kerülgetett, mikor észrevette visszavett, de őszintén szólva 3 napja ezen rágódom, nem tudom elfogadni, hogy igaza volt teljesen én is utálom magam ez miatt
2015. ápr. 19. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az ilyenektől tényleg el kéne venni a praktizálási lehetőséget (mondjuk az enyém a körzetiben volt)
2015. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez sem mint tanult ember, sem, mint orvos nem teheti meg. Ha megteszi, akkor lépni kell! Írásban lehetőleg. Ha nem volt fültanúja, akkor sajna következménye nem igen lesz...
2015. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!