Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha erősen görcsölt odalenn...

Ha erősen görcsölt odalenn mensikor, akkor valóban igaz hogy volt peteérésem is?

Figyelt kérdés
Az orvosom mondta ezt, akiben egyébkén nagyon hiszek és bízok, de az előző több dologban "átvert" és azóta szeretek megbizonyosodni a dolgokról. Egy petefészekkel élek, nemrég vették ki a másikat.

2015. ápr. 21. 06:29
 1/2 anonim ***** válasza:

az érett tüsző (a petesejttel) a ciklus 14. napján reped meg a petefészekben, ez az ovuláció, és társulhat hozzá fájdalom, de nem mindenkinél. a menstruáció viszont a következő ciklus 1. napján kezdődik és a méhnyálkahártya lelökődése miatt jön létre, illetve a fájdalom is. szerintem nincs feltétlenül összefüggés. valakinek mindig fáj, valakinek sose. akár van peteérés, akár nincs.

de ha fogamzásgátló abbahagyása utáni állapotban vagy, akkor lehet..nem tudom, hallottam már olyat, hogy valaki szedett tablettát, aztán abbahagyta és utána nagyon fájt neki és mondta, hogy hát igen, régóta először ovuláltam..de hogy ennek milyen alapja van, jó kérdés.

2015. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen jellegu osszefugges a menstruacios gorcs es a peteeres kozott
2015. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!