Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisebb erőlködés (nagyvécézés)...

Kisebb erőlködés (nagyvécézés) után hüvelyi vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam nőgyógyásznál mert menstruáció előtt pecsételő vérzésem van, úgy gondoltam ez gond, így kértem időpontot. Megvizsgált, azt mondta minden rendben van, egészséges vagyok, sőt azt mondta, a teherbe esés is lehetséges, (kistestvér tervezünk). Viszont ma a menstruációm után 3 nappal kakilás után amikor megtöröltem magam véres volt a wc papír. Mitől lehet?
2015. ápr. 22. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Aranyér. Erőlködés hatására kijön.
2015. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet h aranyér?
2015. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, azt azért érezném nem?

És már máskor is volt ilyen. Nekem hormonális gondnak tűnik, de a nőgyógyászom esküszik rá, hogy nem lehet az a gond, mert akkor az a méhnyálkahártya vastagságán is látszana. Persze holnap felhívom, csak addig nehéz kibírni ezt a tanácstalanságot....

2015. ápr. 22. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érzed, én sem, csak mikor megtörlöm, néha véres. De panaszt nem okoz, fájdalom, kellemetlenség pl. üléskor...
2015. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!