Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan helyezzem fel a végbél...

Hogyan helyezzem fel a végbél kúpot? 18/L

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem merem.

A gondolatától is a sírás kerülget..



2015. ápr. 23. 21:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Előtte óvatosan ujjazd magad, így tágítva a popód. Majd szép lassan feltolhatod. Utána pár percig szorítsd össze a farpofáid és ne szellents!
2015. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mi benne a gond ? Gyerekként nem kaptál lázcsillapító kúpot ? Rövidre vágott köröm mellett fel kell nyomni, aztán kész.
2015. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én is utáltam, de neked azért segitenék!!!!
2015. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem most kaptál 20 privit segítőkész pasiktól.
2015. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Vizezd be, úgy könnyen felcsusszan.
2015. ápr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A kezeddel dörzsölve melegítsd meg a kúp végét, és amikor már csúszós, "rúzsozd" meg vele a luk szélét...
2015. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem jó a vizezés. Nem csúszik annyira. Inkább picit krémezd be és az első ujjpercig vagy ameddig tudod nyomd fel. Gyereknek való kúp is elég azt könnyebb felhelyezni, ha glicerinesről van szó. Megírnád, hogy sikerült-e?
2015. ápr. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Lehet, hogy most kaptál priviben pár tucat felajánlást, önzetlen segítőkész pasiktól. De abban az egyben igazuk van, hogy a megoldás: KÉRJ SEGÍTSÉGET.

Valaki, aki látja is, hogy mi történik hátul, (vagyis neki szemből, tehát jobban kézre is esik,) egyetlen ügyes, határozott mozdulattal betolja neked azt a kúpot.


Aztán már csak össze kell szorítani a farpofát, mint azt már más is említette, és persze mondani se kell, hogy ne szellents. :D


Szóval ha valaki segít, menni fog. Mondjuk nem feltétlenül a sok önkéntes felajánlkozó. (Hanem például én.) :D :D :D :D :D

2015. ápr. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem sikerült még :/

Nem merem, és szégyellem.

Nem szólnék ez miatt másnak sem :(

2015. ápr. 29. 20:09
 10/24 anonim ***** válasza:
ki előtt szégyelled?
2015. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!