Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció elcsúsztatása...

Menstruáció elcsúsztatása házi módszerekkel? Valakinek saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, szóval nem szeretnék semmilyen fogamzásgátló bogyókat szedni. (Viszont a következő -amiig még majdnem egy hónap van- nagyon jó lenne, ha1-2 nappal eltolódna.) Házi módszereken értem a valamilyen teákat, vagy valamilyen ételeket.

2015. ápr. 27. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek ilyen módszert. De miért akarod 1-2 nappal elcsúsztatni? Inkább abban tudunk segíteni, hogy azt hogyan oldd meg. Értem ezalatt, hogy valami rendezvényre kell menned, tudunk adni tanácsot, hogy hogy kezeld!
2015. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan bizonyított természetes módszer, amivel befolyásolni lehetne a menstruációt!
2015. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a kezeléssel lenne a gond :) hirtelen adódott lehetőségem kijutni külföldre pár napra, és ebbe pont "bele lóg". A nagyobb gond inkább a hasfájás, hányinger, szédülés.

Igen, tudom, hogy nincsenek mindenkinek bevált módszerek, de ha valakinek mégis lenne erre saját módszere, egy próbát nekem is megérne :D

2015. ápr. 27. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mákod van, izgulni fogsz az út miatt, és attól késni fog. Legalábbis nekem a stressztől szokott késni.
2015. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, eddig ez az egy ötletem volt nekem is :D
2015. ápr. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!