Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A saját vizeletem segít a...

A saját vizeletem segít a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Meg hallottam olyat is,hogy szódabikarbónával/sóval megmosni...meg olyat hogy paradicsom szeletet cukorba mártani és azzal átdörzsölni a bőrt.Valakinek tapasztalat?

2015. ápr. 19. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És hogy tudod mondjuk az orrod lepisilni?
2015. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam, hogy ha megyek zuhanyozni a tenyerembe vizelek és azzal leöblítem az arcomat :D
2015. ápr. 19. 19:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam. De ismertem olyan idős nénit, aki az unokáján levő bárányhimlő kiütéseket a kicsi vizeletével kente be, és nagyon hamar elmúltak. Egy pohárba pisilt a kicsi.
2015. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy hatásos-e ez a vizeletes dolog, nem próbáltam szerencsére, de ha van hozzá gusztusod, hogy mondjuk vattát mártogass a pisidbe és azzal kend be az arcod/pattanásod, akkor hajrá. :D :D A élesztő is jó rá egyébként...meg a fogkrém...meg úgy tudom, hogy a fokhagyma is...de a mai világban már van mindenféle biolötty, hogyha esetleg azért akarod a vizeleted az arcodra kenni, mert ódzkodsz a vegyi anyagoktól...báár....na mindegy. De nem hinném, hogy a vizelet a praktikus megoldás rá...:D :D
2015. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A pisiben több káros anyag van mint hasznos, és bármelyik bio arclemosó többet ér nála. De legjobb ha patikában veszel BHA krémet. Pattanások ellen a legjobb.
2015. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én épp azt hallottam, hogy a vizelet steril. :D És, hogy régen .. az 1800-as években a vizeletükkel "kenték" (nem tudom mi a megfelelő szó rá)a hölgyek az arcukat, hogy szép legyen és, hogy "lefertőtlenítsék (mondjuk ki tudja, hogy mennyi igaz ebből).Na, és én ezt, mint már leírtam, úgy képzelem el, hogy tusolás előtt belevizelek a tenyerembe, azzal megmosom az arcomat aztán vízzel is, szóval nem is büdösítenék meg semmi. :D Esetleg még valami vélemény, tapasztalat?Ja és persze köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2015. ápr. 19. 21:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és azt lehagytam, hogy nem áll szándékomban venni ilyen arclemosókat, krémeket meg satöbbi. :D Valami házi praktika érdekelne és a vizeletes dolog felkeltette az érdeklődésemet.:D
2015. ápr. 19. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem puszilnálak arcon az biztos
2015. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Persze,hogy használ,sőt,ha a friss székletedet rákened az egész arcodra,megvárod amíg megszárad,majd lemosod,soha többé nem lesz pattanásod.De az még jobb ha a nagyiéval csinálod,mert a bőröd megtelik ősvitaminokkal,és sütni fog az arcodról az értelem:)


Hogy válaszoljak is:)

A vizelet nem steril.Sajnos autóbaleseteknél is nagyon sok gond szokott azzal lenni,ha az ütés hatására megreped a húgyhólyag,és beborítja a szerveket a vizelet,mert komoly fertőzést kaphat az illető.Sajnos volt már olyan,aki magát az ütközést túl élte volna,de olyan fertőzést kapott így,amit nem tudtak meggyógyítani.

Meginni is csak akkor szabad,ha tényleg a túlélés múlik rajta,és csak frissen.

Inkább próbálkozz fogkrémmel,vagy esetleg cukrot+mézet összekeverni és leradírozni vele a bőröd(a cukor és a méz tényleg fertőtlenít)

2015. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Külsőleg nem használható, belsőleg viszont kis mennyiségben serkentheti a veseműködést, aminek hatására a szervezet a káros anyagokat eredményesebben szelektálja, így a bőrfelszínen képződő gyulladásos elváltozások esetén is javulás figyelhető meg.

Amúgy ezt most találtam ki, nehogy megidd a pisit :D

2015. ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!