Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek mikor és hol...

Lányok! Nektek mikor és hol jött meg az elsö? Hogyan reagáltatok rá? Anyukátoknak hogy mondtátok el?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 13:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és még a kort is!
2015. ápr. 28. 13:16
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen, nyári táborban, akkor mondtam el anyukámnak, amikor hazajöttem a táborból. Nekem konkrétan megnézte a barátnőm a bugyimat, mert nem voltam biztos benne, hogy ez AZ :) De azért most már nem vagyok ennyire butuska :)
2015. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

11 éves voltam és pont nyári szünet volt, tehát otthon voltam :)

Anyu akkor utazott Mórra ezért felhívtam és mondtam:,, anyu megjött" :)

Nem reagáltam rosszul mert anyu jól felkészített rá és elmondott róla mindent

2015. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat jöhetnek még
2015. ápr. 28. 13:34
 5/13 anonim válasza:
Majdnem 14 voltam, nyaron, kegyetlenul fajt a hasam es iszonyatos mennyisegu ver jott. Az volt a durva, h elotte pont 1 evvel szinten nyaron volt egy brutalis migrenem, ami elotte es utana soha tobbet. amikor megjott az elso, akkor anyukamnak szoltam, aki segitett termeszetesen. Nem volt varatlan, m lassan 14 evesen mar kezdtem aggodni, h vmi gaz van velem :D
2015. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12 éves voltam, hétvége volt tehát otthon voltam. Már előtte napokkal szédültem és fájt a fejem, nem tudtuk mi bajom van. Hétvégére jobban lettem, aztán elkezdett folyni először barna, majd két nap múlva a vér. Anyukámnak egyből elmondtam, ő is otthon volt akkor, és mondta, hogy mi ez. (Már korábban is beszélt erről, így már sejtettem, hogy ez az lesz.)
2015. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen, otthon voltunk, egyik hétvégén. Görcsöltem egész reggel, meg előtte napokban az otthon lévő összes csokit megzabáltam, ami furcsa volt :D

Kisebb pánikrohamot kaptam, mint mindig, ha vért látok, elkezdtem remegni (de nagyon), alig tudtam betenni a betétet.


Anyának sehogy, mert ő egy évvel előtte meghalt, apa viszont örült neki - és körbekürtölte a rokonságban, amiért ki tudtam volna nyírni :D

2015. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont egy éve jött meg. 13 és fél éves voltam

Már előtte is volt folyás, amit észre se vettem, csak anya mosáskor.

Úgyhogy hónap elején számítottam rá. Suliban izgultam az egész héten, de volt nálam betét, tampon, bugyi, minden, ráadásul előjelek sem voltak.

Amikor hazaértem se számítottam r, már szinte el is felejtettem, amikor wc-re mentem, és láttam, hogy véres a bugyim. Nem ozgultam, megtörölköztem, betét beragaszt, naci felhúz, minden ment tovább.

Anyával meg elég nyíltan beszéltünk róla mindig, sok könyvet, cikket elolvastam, így nem volt gond.

2015. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem pont tegnap jött meg, és itthon voltam. Reggel keltem arra hogy folyik. Kimentem anyához a konyhába és elmondtam neki (inkább megmutattam) adott betétet, betettem és ennyi :-) 13
2015. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkal a 15.szülinapom előtt volt nyáron épp családi nyaralás volt (hál'Istennek a hegyekben és nem a tengerparton) egy jó kis délutáni túra után visszamentünk a szállásra láttam hogy megjött szóltam anyábak és ennyi:D
2015. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!