Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves lány vagyok . és azt...

17 éves lány vagyok . és azt kérdezni hogy amikor éppen zuhanyoztam és amikor a hüvelyemhez értem eriztem hogy valami nincs jó?

Figyelt kérdés
amikor fel dugtam az ujjamat egy csomót eriztem . Még szűz vagyok . és néha ugy érzem mint ha szétnyílnék mint ha valami tágulna . Szerintetek mi lehet ez?

2015. ápr. 29. 02:15
 1/9 anonim válasza:
Én a helyedben megnézetném magam egy nőgyógyásszal, biztos, ami biztos. Amíg ilyen korú vagy: ingyé van az EÜ ellátás.
2015. ápr. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el nődokihoz.
2015. ápr. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jobban felnyúlsz, akkor a méhnyakat érezheted esetleg, ami teljesen természetes.
2015. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hüvelybemenettől kb. milyen távolságra érzed azt a "csomót"?
2015. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ahogy egyből be nyulok már érzem is
2015. ápr. 29. 14:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj!

ez a szűzhártyád lesz, nem?

2015. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudom lehet.. De akkor miért érzem mint ha tagulnek? .. (lehet hogy aze mivel szoktam tornazi popsira,labbra ?) .. ...De szerintem ettől nem tagulhatok .
2015. ápr. 30. 01:46
 8/9 anonim válasza:
Hát ha feldugod az ujjad magadnak akkor saját magadat tágítod. Ha még szűz vagy akkor a szűzhártyád az és az tud kellemetlen lenni ha átszakítod vagy lassan tágítod(De azért ha nem fontos magadnak ne vedd el a szüzességed :D). Hallottam már olyanra példát, hogy torna valamelyest tágít vagy nem is tudom ezt, hogy fogalmazzam. Viszont, ha csomót érzel az megint más tészta. Akkor nődoki
2015. ápr. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam Nőőorvosnal és a szűzhártyám az ! meg konyebultem nagyon :) ... De aze köszönöm a tanacsokat :)
2015. máj. 1. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!