Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet azért a menzeszem,...

Késhet azért a menzeszem, mert most nem sportoltam 2 hétig?

Figyelt kérdés
Eddig iskolában minden nap tesiztem, de most 2 hétig nem, mert felmentést kaptam. 14/l

2015. máj. 1. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2015. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem késik ha beteg vagyok és nem megyek edzésre.
2015. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! hallottam még olyat is, hogy ha veszek egy forró vízes fürdőt az segít. Úgyhogy este kipróbálom. Ráadásul jövőhéttől már tesizek. Egyébként azért lenne fontos, hogy megjöjjön mert nyarlani megyünk majd jövőhét végén tengerpart mellé és szeretném ha akkorára elmúlna.
2015. máj. 1. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá (kérj könyörögöm felvilágosítást vagy egy flvilágosító könyvet), 14 évesen simán kimaradhat néha.
2015. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már lassan egy éve megvan és még sosem maradt ki. A 2. válszoló azt mondta, hogy nála így van. Akkor miért ne lenne köze hozzá?
2015. máj. 1. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem te vagy a 2. válaszoló, nekem soha nem késett attól ha beteg voltam vagy nem sportoltam. Itt meg is dőlt az elmélete. Másrészt meg nem 14 éves korodban fog beállni rendszeresre 1 év után.
2015. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!