Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Flabélos jó narancsbőr ellen?

Flabélos jó narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Igen, igen, elolvastam, hogy a Flabélos nem jó edzésnek és fogyókúrás módszernek. Ez eddig meg sem lepett, én sem gondoltam, rendben van. De arra sem jó véletlenül, hogy a narancsbőrtől megszabaduljunk?

Mert ha átgondolom, elméletileg jobban kiürülnek a szervezetből a narancsbőrt okozó méreganyagok, ha "röcögtetjük" a kérdéses részeket. Vagy tévedek?


Erről nincs valakinek tapasztalata?



2015. máj. 2. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A test rázása a térded enyhe rogyasztásával ütemesen egy qigong gyakorlathoz tartozik, régóta használják. Ehhez nem kell több ezer forintot flabeloszra kidobni.


A különböző gyulladásos folyamatok a szervezetedben viszont nem külső tényezőkön, hanem leginkább belsőkön múlnak. Olyan edzést csinálsz amilyet jónak látsz.. vagy flabit, vagy akármit.


De tisztítsd le az étrendedet a gluténtól, cukroktól, tejfehérjéktől. Szójára nem tudok mit mondani, azt keleten fogyasztják (bár más formában mint mi) és nincsenek ilyen problémáik. Személyes véleményem szerint hagyd a szója fehérjét is.


Emellett a korrekt, tiszta folyadékfogyasztás, rendszeres edzés (igazi edzés) sem ártana.

2015. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendszeresen küzdősportolok, de alakformáló edzéssel éppen nem ér fel. Arra sajnos nincs időm, hogy emellett még aerobikozzak/zumbázzak, más ehhez hasonlót is csináljak. A vízfogyasztásra nagyon figyelek, és igyekszem az étrendemre is, de a glutént nagyon nehéz elhagyni. Nem bírom elfogadni, hogy ha az ember nem szeretne narancsbőrös lenni, már egy jó kis klasszikus sütit sem ehet. A pici zsírral nincs is semmi bajom, még "jól is áll" csak ne lenne a narancsbőr. Az a baj, hogy mindezeknek a helyettesítése, amiket Szerinted el kellene hagyni az étrendből, elég költséges. De ennek a qigong edzésnek mindenképp utánanézek, Köszi.
2015. máj. 2. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a qigong önmagában kevés.. qigong az hetente x alkalom, néhány óra gyakorlás - hatás, az evés meg minden nap többször végzett szokás, ha a glutén nálad gyulladást okoz, akkor az egész napos negatív hatás a testedben. De nem azért írtam, hogy ezt elfogadd, hanem hogy van ilyen megközelítés, ha nagyon eleged van a narancsbőrből, megpróbálhatod. Addig persze lehet mással is próbálkozni, számomra kevésbé hitelesek de cellulit masszázs, ultrahangos kavitációs kezelés/gép (ezt nem én ajánlom, ez mások biznisze, lehet full átverés, sőt én annak is tartom)


Egy jó küzdősport edzés azért.. erősítéssel együtt, mert az minden sporthoz hozzá tartozik, nemtom.. nálunk én rá szoktam mondani az erősítés részre, hogy 'alakformáló' :D


Szerintem a hús és a zöldség az alap kaja, bár tegnap csináltunk egy drága mandulaliszt alapú csokis sütit, ez elvileg szintén belefér narancsbőr eltüntető életmódba, de én csináltam egy rizslisztes ócsó piskótát is, az én elképzelésem szerint a rizsliszt is (mértékkel) beleférhet, azon gondolkodtam hogy ebből kenyeret is, süteményt is lehetne csinálni.

2015. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!