Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára mit ajánlotok?

Hüvelygombára mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Gyógyszertárba nem bírok elmenni csak holnap addig mit csináljak, hogy ne erősödjön? Ismertek valami házi gyógymód ami hatásos lehet
2015. máj. 7. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Orvos. Magadat ne diagnosztizáld és ne kezeld, mert csak bajt csinálsz vele.
2015. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Canesten Kombi!
2015. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jah,hát házi "gyógymódot" nem tudok mondani sajnos:(
2015. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Orvost! A Canesten Kombi sem jó, magunkat nem kezelgetjük. Nem tudod, gombád van-e egyáltalán, és ha igen, milyen fajta.
2015. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én biztos Canesten Kombit vennék, nincs rá házi gyógymód és nem értem, hogy hogyan nem tud valaki eljutni egy patikába. Állítólag a 3 darabos kiszerelés hatásosabb, mint az új egy darabot tartalmazó canesten. Persze lehet menni nődokihoz is, de oda sokkal nehezebb bejutni, mint a gyógyszertárba.
2015. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, és mivel könnyebb, ezért válaszuk azt, adagoljuk magunknak a gyógyszert, mert az olyan egyszerű. Aztán majd ha eldurvul a fertőzés, lehet menni sírni.

Nem mondom, hogy a Kombi sose használ, de hova jutottunk már, hogy valósággal lebeszéljük az embereket az orvosról? Meg lepontozzuk azt, aki felelősségteljes döntésre biztatja a kérdezőt?

Hadd gratuláljak.

2015. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6 Minden nyamvadt hüvelygombás kérdésnél, megy ez a vita, hogy dokihoz kell menni, vagy jó a Canesten kombi. Én azt gondolom, hogy aki tapasztalatlan és nem is biztos benne hogy gomba, vagy más, az jobb ha dokihoz megy, de pl. én 34 évesen meg tudom már különböztetni hogy mi gomba és mi nem. Volt hogy kértem tenyésztést, ugyanúgy Canesten Kombit kaptam, szóval megvan ennek a gyógyszernek is a helye és nyugodtan lehet használni. Ha viszont nem múlik el tőle, akkor egyértelműen nődokihoz kell menni. A másik tévhit, hogy majd a dokitól kapott szerekkel tökéletesen meg tudok gyógyulni és soha nem lesz hüvelygombám, ez hülyeség, van aki hajlamosabb a gombára és szinte sehogyan nem tudják megszüntetni nála, egy enyhébb gombás fertőzést viszont egy szem Canesten is tökéletesen meg tud gyógyítani.
2015. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A probléma nem ezzel van, le is írtam. El lehet olvasni.
2015. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem először kapott el ez a betegség így biztosra tudom, hogy gomba. Én a Pevaryl g-t szoktam használni ami eddig mindig segített.
2015. máj. 7. 10:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Canesten combit ajánlanám, az egy széles spektrumú gombaölő, igen nagy valószínűséggel segíteni fog. Kárt biztosan NEM teszel vele, a legrosszabb ami előfordulhat, hogy nem segít. Akkor viszont irány az orvos.
2015. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!