Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 leszek decemberben és nem...

15 leszek decemberben és nem jött még meg a menstruációm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmit, örülj neki, hogy még nincs, majd visszasírod még ezeket az időket, amikor fetrengsz és sírsz a fájdalomtól.

17 éves korodig kell megjönnie, addig még van két év.

2015. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudsz tenni semmit, várj türelmesen. :) és ne aggódj, mindenki másmilyen ütemben érik, lehet, hogy te későn éri típus vagy! meg fog jönni, csak nyugi ! ;)
2015. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell semmit csinálnod egyenlőre, ha aggaszt a dolog, beszélj anyukáddal. A menstruáció pedig nem fájdalmas minden nőnek, pl. nekem egyáltalán nem az, ugyanolyan, mintha nem menstruálnék. Mondjuk szoktam edzeni, lehet, hogy amiatt vagyok erősebb. Szörnyű lenne, ha havonta kiütne a menstruáció, teljesen természetes folyamat.
2015. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Várjál
2015. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 éves korig teljesen normális ha megjön! Hát akkor?...
2015. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Okozhatja, ha túl vékony vagy és/vagy intenzíven sportolsz. Próbálj többet aludni, és többet enni.

Örökletes is lehet, apai nagyi is számít! Érdeklődj!

2015. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,nincs semmi baj.Csak nemileg még érettlen vagy,de biztosan meg jön 1 éven belül,ha nem akkor endokrinológushoz menjêl el,hormon vizsgálatot biztosan néznek majd,az sima vérvételből már látható.


Azért örülnie nem kell,senki nem akar fejlődésben lemaradni a többiektől.Senki nem akar kilógni a sorból.

2015. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Tudom régi kérdés, de azota megjott már? :D Ha igen, elmondod a storydat? :)
2016. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!