Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Három hónapja hogy nem jön...

Három hónapja hogy nem jön meg a menstruációm. Vettem teszteet, ami negatív lett. Csak decemberben tudok menni a nőgyógyászhoz. Gyulladásra gyanakszom. Ma kezdtem el az első gyógyszer (fogamzásgátló) szedését. Mit gondoltok hagyjam abba?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor kellett bevennem az első szemet mikor megjött.

Szóval nem értem. Most kezdted vagy amúgy már régebb óta szeded és közben nem jött meg és úgy veszed be az elsőt.

Szerintem itt elég nagy lehet a baj, hiába gyanakszol gyulladásra, az még nem ok arra hogy kimaradjon hónapok óta. Egyébként 3 hónap alatt nem mentél még orvoshoz? Mert akkor nagyon felelőtlen vagy.

A fogamzásgátlót sem lehet csak úgy abbahagyni hogy hopp ma nem szedem tovább. Ciklus végén lehet abbahagyni.

2013. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja és attól hogy a teszt negatív még simán lehetsz terhes. Ha meg valóban az lennél akkor nem használna a gyógyszer.

Már akkor elkellett volna menned orvoshoz mikor először kimaradt.

2013. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam elmenni orvoshoz, lehet hogy felelőtlen vagyok, de nem volt kivitelezhető. Nekem úgy van, hogy ha elmúlik a mentstruáció attól számított hét napon belül kell elkezdenem a gyógyszert. Felhívtam a nőgyógyászom, ő azt válaszolta, hogy a környezet változás okozhatja a kimaradást. Decemberben kaptam időpontot, akkor tudok szakorvoshoz fordulni.
2013. nov. 22. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A 3 hónap elég sok. 1 hónapot még ráfognék a stresszre, bár nekem akkor inkább előbb jön meg, ha nagyon ideges vagyok.

Régóta szeded ezt a gyógyszert? Mert ha új, akkor lehet, hogy attól nem jön meg.

De ennyi idő után én terhességre gondolnék. Próbálj ki egy másik fajta tesztet.

2013. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lassan 2 éve szedem a gyógyszert. Rendben, kipróbálom.
2013. nov. 22. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen ez nem volt először világos hogy ez a legelső vagy már régóta szeded. Látom hogy 2 éve.

Amúgy azért írtam azt hogy felelőtlen vagy, mert én magamból indulok ki, és én már tiszta ideg lennék hogy hónapokig nem jön meg. Tudom hogy sok helyen sokat kell várni, de én akkor is elmennék egy magánrendelésre, már ha baj van akkor az a 3 hónap nagyon nagyon sokat jelenthet. És ugye még december is odébb van. Tehát még nyújtod. Ha meg tényleg baba van akkor meg szedni rá a gyógyszert nem biztos hogy túl jó.de ehhez már nem értek. Tényleg csak azt tudom tanácsolni hogy mielőbb menj dokihoz és ne azt nézd hogy fizetsz neki hanem a saját egészséged legyen az első.

2013. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni, hogy kialakult egy gombás fertőzésem, amit Canestennel kezeltem.
2013. nov. 22. 13:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy abból maradt vissza valami. Amúgy az alhasad nem szokott fájni? Vagy nincsenek valami tüneteid?
2013. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán fáj, meg mintha picikét be lenne dagadva. Ezenkívül semmi egyébb tünet.
2013. nov. 22. 13:17
 10/10 A kérdező kommentje:
Mármint belül van bedagadva.
2013. nov. 22. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!