Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Vagy ha nem...

Ez normális? Vagy ha nem akkor ezzel mit kéne csinálni a nőgyógyászon kívül? Mert csak 3 hét múlva tudok elmenni.

Figyelt kérdés

Az van, hogy a bal szeméremajkam megvan duzzadva de nem viszket meg semmi. Régebben kb.1 éve volt hüvelygombám.

Meg el is van színeződve a szeméremajkam mert olyan barnás meg vannak rajta barnás kiütés szerű valamik is. Köszi előre is a válaszokat!


2015. máj. 8. 17:50
 1/9 A kérdező kommentje:
És amúgy 12 éves vagyok
2015. máj. 8. 17:51
 2/9 A kérdező kommentje:
Szűz
2015. máj. 8. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy barnás az normális, kiütésszerű apró pöttyök talán apró zsírmirigyek, mintha nekem is ilyen lenne, de már régen néztem meg. :-) Duzzanattal majd menj el nőgyógyászhoz.
2015. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bepanthen kenőccsel kenegesd a duzzadt részt. Az elszineződés teljesen normális, sok nőnek ilyen.
2015. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2015. máj. 9. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Neked gyermekgyógyászt kell keresni,lehetőleg női orvost keresni,előtte kevésbbé ciki levetkőzni alul.Ha szêgyenlős vagy,nem szeretnéd ha közben anyukád látna(mert picit ciki ez) akkor várjon meg a váróba,egyedül menj be az orvoshoz,vagy forduljon addig el,ne nêzzen oda.Ezt majd beszéld meg vele.

Kb mostnis annyi lesz hogy alul levetkőzöl,ágyra felfekszel,picit terpeszbe teszed a lábad.Hosszú felsőbe menjêl,az picit takar.


De mivel a külső nemiszerveden vannak a kiütések akár a gyerek orvosod is meg tudja nêzni,hozzá egyedül is elmehetsz.Ha csak nem arról van szó,hogy nem bírod a dokid,mert van aki idegen orvoshoz inkább elmegy.


Én is idegenhez előbb megyek,akit aztán nem làtok viszont.

2015. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ja :) de szerencsére nagyon kedves ez a gyerek nőgyógyász mert ez egy 50 év körüli nő és így azért könnyebb mert ő már találkozott mindennel. meg legalább NŐ! :d
2015. máj. 9. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát igen nő előtt kevésbbé kellemetlen levetkőzni.


Én 11 évesen bőven szégyenlős voltam már,hozzám fürdéskor se volt bemászkálás,ezért írtam ha szégyenlős vagy akkor anyuddal is beszéld meg hogy majd kint várjon meg vagy forduljon el.Beszélj meg vele mindent hogy minnél kevésbbé legyen kellemetlen a helyzet.


Remélem nem sokára eljutsz orvoshoz és semmi baj nincs.

2015. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. máj. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!