Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3. napja erős menstruacio. Ez...

3. napja erős menstruacio. Ez normalis? (ez az elso menstruacioml) Vagy egyaltalan mi szamit erosnek? Mert ahoz kepest hogy nekem ez az elso eleg eros.

Figyelt kérdés
Minden nap 2 orankent (van mikor elobb) jarok mosdoba.Ilyenkor 2 nagy betetet teszek be ne hogy baleset tortenjen.Altalaba csak azt kell kicserelnem ami felul van az also marad az tiszta.Ejszakara is 2 van bent es ma reggel is csak a felsot csereltem le.Ez erős?Ès egyaltalan normális h 3.-ik napja ilyen eros?(bocsi telorol irtam)

2015. máj. 3. 08:12
 1/8 Pálfi Rebi válasza:
100%
Figyelj semmi baj ha ilyen erős,nekem is erős volt az első.Nem kell 2 betétet beraknod elég ha 45 percenként cseréled.(Minden tanítási óra után)És még az a lényeg hogy vastag legyen a betét nem szükséges nagy...
2015. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ez normális.Van akinek az első is már erős.Lehet később gyengébb lesz.Ha rám halgatol ne rakj be egymásra 2 betétet mert semmi értelme,úgy is csak a felső fog megtelni.Meg nagyon kényelmetlen is a 2 betét.Milyen betétet használsz??
2015. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy éjszakai betétet tegyél be, fölösleges a kettő. Esetleg mutasd meg anyukádnak, kérdezd meg, szerinte ez erős-e.
2015. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne tegyél be kettő betétet, semmi értelme. Cserélj hamarabb. Vagy használj tampont, azzal ki lehet bírni 5-6 órákat is.
2015. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez normális, nekem is igy volt. Lehet hogy nm is erős csak ugy gondolod. Én is igy voltam vele, nagyon megilyedtem amikor jobban jött. Ne aggódj nekem volt olyan hogy a 9.napon is jött egy kevés. Betétből pedig elég eggy is nagyon sokat be tud szívni, de ha tényleg nagyon erős akkor cseréld gyakran
2015. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta, azóta is ilyen erős? Megjön minden hónapban rendesen?
2015. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen rendesen megjon..:D En mar mondtam anyanak egyik honapba erosebb masikba gyengebb.Azt mondtanaz nem baj:).De annyira eros mint az elso nem volt azota..
2015. okt. 3. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, hogy anyukáddal meg tudjátok ezt beszélni :)

ha nem túl erős azóta, akkor nem kell aggódnod :)

2015. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!