Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék gyermeket, probálkoz...

Szeretnék gyermeket, probálkozunk. De néha elöjön hüvelygomba. Az nem akadályoz a fogamzásban? Persze kezelni szokom canesten, prevaryl stb.

Figyelt kérdés
ha netán kezelem most is és lehet már terhes vagyok az nem gond?

2015. máj. 8. 19:21
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt, vissza visszatért, mindig attól féltem, hogy emiatt nem eshetek teherbe. De nem így lett.:) A kislányom már fél éves. Hála az Úrnak:) Persze nem azt mondom hogy felelőtlennek kell lenni ezzel, de nem lehetetlen teherbe esni miatta. Nekem a kilencedik hónapban kezdték el kezelni, nem igazán használt. Azt mondta a doki hogy emiatt hasfájós lehet a babám, vagy a szemével lehetnek majd gondok, begyulladhat. az igaz hogy három hónapig fájdogált a hasa, de szerintem ez másnál sem ritka. a szemével nem lett gond. Sok sikert a próbálkozásokhoz:)
2015. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A párodat is kezeltetni kéne a gombával, mert így oda-vissza adogatjátok egymásnak...
2015. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!