Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Hüvelygomba?

Mi lehet a bajom? Hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket, segítsetek a véleményetekkel. Talán valakinek voltak hasonló panaszai. Mindenképp szeretnék orvoshoz menni, de csak 3 hét múlvára kaptam időpontot, addig pedig jó lenne kezelni (kenőccsel vagy hasonlóval), ha tudom. Csak nem vagyok biztos benne, hogy mi lehet a probléma. 2 napja elkezdett viszketni odalent egy kicsit, most már nem viszket, inkább kellemetlenül fáj. Kistükörrel megvizsgáltam magam, és a hüvelybemenet egyik oldalán mintha kissé gyulladt seb lenne. Ez is lehet a hüvelygomba egyik tünete? Illetve mostanában talán egy picivel bővebb volt a folyásom. Nemi életet nem éltem mostanában, úgyhogy ezzel nem függhet össze.
2015. máj. 7. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem volt többször is huvelygombam és ilyenek voltak a tüneteim a fájdalmat kivéve
2015. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is pont ilyen volt, azt hittem, gomba. vettem canestent, de iszonyatosan csípett, egyre rosszabb lett. végül a kenetemből baktériumokat mutattak ki. de addigra már elmúltak a tünetek maguktól (amikor már nem kentem canestennel, hirtelen jobb lett). végül nem kellett gyógyszer.
2015. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2.! Én is pont ma vettem Canesten kombit, hogy valamlamit csináljak, de most tanakodom, hogy használjam-e, nem tudom lehet-e belőle baj... Szerinted?

Csak nagyon bosszantó, hogy orvoshoz csak hetek múltán tudok eljutni, és addig nem tudom mi van. Mert már nem mondanám, hogy viszket, inkább csak pisilés után, ha kitöröltem érzem picit, hogy valami nem teljesen stimmel, de már kevésbé intenzív...

2015. máj. 8. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
valakinek baktérium, valakinek gomba okoz tüneteket..lehet, hogy neked pont gomba és ha már úgyis beruháztál canestenre, próbáld ki.
2015. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!