Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan problémával fordulok...

Olyan problémával fordulok ide, hogy nekem 3 napja meg kellett jönnie, de nem jött. Már napok óta görcsöl a hasam és pontosan úgy fáj, mintha meglenne. Ez mitől van? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mióta menstruálsz?


Ha még elég fiatal vagy akkor jobb ha tudod hogy a menzesz nagyon ritka,szinte csak fogamzásgátló mellett szokott napra pontosan megjönni.Teljesen normális hogy néha pár napot,1 hetet hol előre,hol hátra(késik) csúszik.

2015. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19éves vagyok és régóta menstruálok
2015. máj. 9. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hat felnőtteknél is előfordul pár napos vagy 1 hetes csúszás.Mint írtam akik fogamzásgátlót szednek azoknak jön meg napra pontosan,de néha még náluk is előfordul egy kis csúszás.


Várj egy picit lehet pár nap múlva megjön.

2015. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem menj el a biztonság kedvéért nődokihoz, csak egy vizsgálatra! nehogy valami baj legyen!! ki tudja mi ez.. hátha valami nagy gond lehet belőle és most még meg tudod előzni!! ;) 19 L
2015. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már megjött!
2015. máj. 16. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!