Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukák! Azzal a problémával...

Anyukák! Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy 4 hónapja szültem császárral és azóta természetellenesen izzadok! Mégis mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Korábban sosem voltam egy izzadós fajta és nagyon nehezen viselem ezt a dolgot.Óránként mehetnék tusolni,sőt...

Nekem mindig az izzadásgátló stiftek jöttek be,a golyós vagy a krémes nem,de most már amit idáig éveken keresztül használtam sz@rt sem ér!!!

Valaki küzd hasonló gonddal?Vagy tud erre valami megoldást,megfejtést?Esetleg valami stiftet ami valakinek már használt?


2012. márc. 22. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem a császár miatt van. Hormonális. Mindenkinek van, kinek erősebb, kinek gyengébb, és van, akinek hamarabb múlik, olyat is hallottam, hogy teljesen sosem, de ezzel nincs tapasztalatom, nekem néhány hónap után beállt.


Van egy magyar termék, neve Exodor. Izzadásgátló, régen Azúrban árulták, mostanában én Bioboltban láttam. Nagyon hatékony, színtelen-szagtalan. Próbáld ki.

2012. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én 1 évig izzadtam,állítólag normális,nekem sem segített semmi!
2012. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Úgy ahogy az első írta, hormonális. Nem akarlak elkeseríteni, de én 16 hónapja szültem, egy hónapja nem szoptatok és még mindig nem állt vissza a régire. Szülés előtt én Aloe Verásat használtam, mert abban nincs alumínium, de az most nem ér semmit. Most próbálkozom a deókkal, hogy melyik a jó.
2012. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoptatsz????Mert én addig izzadtam,míg szoptattam,pedig sosem kellett még sprayt se használnom,mert nem volt rám jellemző.Mikor abbamaradt a szopi,onnentól megszűnt.
2012. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szülés után egy évig izzadtam, borzasztó volt. Pedig simánszültem, és csal 6 hónapig szoptattam. Nekem a legnagyobb bajom az volt, hogy nagyon ciki leírni, de nagyon büdösen izzadtam, pedig azelőtt soha. Aztán egyik napról a másikra elmúlt.

Ja, és egyetlenegy dezodor vált be: a Baba, semmilyen másik. Az összes többitől viszketett a hónaljam és kisebesedett :(

2012. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem szoptatok,sajnos csak egy hónapig ment nekünk,de azalatt is inkább a fejés:(((

És mégis rémesen izzadok...

2012. márc. 22. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!