Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így mennyi az esélye a terhess...

Így mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Április 16-án eseményutánit vettem be, április 22-én véreztem tőle, de csak május elején kellett volna megjönnie, de azóta se jött meg. Ez lehet a gyógyszer miatt vagy aggódnom kéne? :/

2015. máj. 10. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Veszel 300 forintért egy tesztet és kiderül terhes vagy-e...
2015. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy még nem tartom annyira fontosnak ezt, mert elméletileg a gyógyszervérzéstől számolva még bőven időbe vagyok, csak nem tudom, hogy a régi vérzéstől számoljam vagy ettől a mesterséges vérzéstől..
2015. máj. 10. 13:40
 3/8 anonim válasza:
73%
6% az esélye. (a Rittlerberg-Da vinci képlettel számolva)
2015. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy..de ez egyáltalán nem érdekelt most :D
2015. máj. 10. 14:04
 5/8 anonim válasza:
ha rossz a lelkiállapotod, (az utolsó hozzászólásból ítélve igen) akkor ezt a tényezőt is bele kell kalkulálni a képletbe, így az eredmény már csak 2,1%
2015. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem rossz a lelkiállapotom, csak az ilyen primitív hozzászólások nem érdekelnek :)
2015. máj. 10. 14:28
 7/8 anonim válasza:

1. egy órán át spekuláltam, mire kijött ez a 6%.

2. attól, hogy nem ismersz valamit, nem hallottál róla, nem kell leprimitívezni, inkább nézz utána.

2015. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor elnézést kérek, én még nem hallottam erről :D azt hittem, hogy megint valami kommenthuszár szórakozik velem..
2015. máj. 10. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!