Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba?

Ez hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Eg, viszket, turoszeru valadek van a huvelyfalon es bo, kremes, feheres folyas.

Canesten Kombi Unot hasznaltam ra penteken. Azota vmivel jobb, de nem az igazi. Belul mar nem viszket, csak a huvelybemenet korul, ill. a csiklo es a kisajkak kornyeken. Erre kremet hasznalok.

Nogyogyaszhoz holnap megyek, de jol sejtem h ez bizony huvelygomba?



2015. máj. 10. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mernék rá fogadni.Az.
2015. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Vagy lehet az is, meg még mellé valamilyen más kórokozó.

Én ezért nem kezelgetem soha magam, ha gondom van, hanem egyből orvoshoz megyek, mert akkor 1. megfelelően kikezelnek, 2. nem dobok ki feleslegesen pénzt az ablakon. Amivel meg most az lesz a nagy harci helyzet, hogy mivel használtál odabent kúpot, így most még hüvelykenet tenyésztést is hiába csinálnak, vagy eredményes lesz, vagy nem. Ezt nem akarják sokan elhinni, hogy ha egy ilyen vizsgálat előtt valaki találomra használ odalent valamit, az befolyással van az ilyen tenyésztéses vizsgálatra és az orvos nem fogja tudni nagy valószínűséggel célzottan kezelni az illetőt.

Vagy lehet, hogy sima gombád van, csak sokkal nagyobb számban, mint gondolnád és egy kezelés nem elég rá.

Vagy belülről már helyrejött, csak még külső területen van ott a fertőzés és annak kell pár nap, mire ott is elmúlik.

De ez mind találgatás. Biztosat mindig az orvos tud mondani! Ha elfogadsz egy tanácsot, legközelebb egyből oda mész és nem magadat kezded el kezelgetni!

2015. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gondolom elment volna o,csak lehet hetvegere nemvolt orvos,addig is azert kezelte magat hogy ne legyen a hetvege alatt rosszabb.:) amugy szerintmem is valami olyasmi gond lesz ott,en ilyenkor koromvirag vagy cickafarkfuteaval szoktam ulofurdozni,sokat enyhit a viszketesen !
2015. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Péntek délután kezdtem el érezni, hogy valami nem oké. Így így a gyógyszertárban vettem egy Canestent és elkezdtem használni. Holnap tudok csak dokihoz menni és NAGYON REMÉLEM, HOGY NEM JÖN MEG, MERT HOLNAP LENNE ESEDÉKES... :-(((

2015. máj. 10. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
A mensestől függetlenül meg tud vizsgálni az orvos. Egy kis vattával áttörli azt a helyet, amit vizsgálni akar, tehát semmi gond, ha épp akkor mégy orvoshoz, amikor meglesz a havid. Minél hamarabb kapd meg a gyógyszereket!
2015. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj, ez nagyon jó hír! Már nem is aggódom, persze azért jó lenne, ha késne 1-2 napot. :-)
2015. máj. 10. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt tanácsolnám, hogy mielőtt elmégy nőgyógyászhoz, előtte hívd föl az orvost, és mondd meg, hogy úgy gondolod, hüvelygomba lehet a problémád, de éppen megjött a mensesed, és megvizsgálna-e, vagy várjuk meg a menses végét? Ha azt mondja, hogy várd meg a menses végét, akkor már a vizsgálati időpontot is ki tudod kalkulálni, mikor tudsz megjelenni az orvosnál. Talán ez a legjobb megoldás.
2015. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andi198407 válasza:

Én évek óta küzdök visszatérő hüvelygombával. a recept nélküli szerek mindig segítenek. sajnos érzékeny vagyok, ezért baktérium is elő szokott fordulni. ahhoz, hoy eldöntsem candida gomba-e, szoktam csinálni candida gyorstesztet. mert a gombaellenes szer csak gombára jó.

[link]

2015. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!