Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyton felfázok, mit tehetnék...

Folyton felfázok, mit tehetnék ellene? Hogyan erősítsem az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

szedek vitaminokat, sokat mozgok.. de állandóan ledönt valami.

2 napja meztelenül aludtam és ma egész nap azt érzem, hogy pisilni kell, de csak csöpög, és éget.. :(

hiába van jó idő, ma felöltöztem, mintha tél lenne...

évente többször is előfordul ez a felfázás :(


2015. máj. 12. 12:06
 1/3 anonim válasza:

Öltözz melegebben, főleg az alsó részedet fedd vastagabban. Persze nem téli öltözékre gondolok. Szedj Béres csepit és egyél több gyümölcsöt. Igyál több vizet és sportolj.

Amúgy a lelki béke is sokat javíthat a fizikai állapodoton. Olvasás és kellemes zenehallgatás + Isten fürkészése.

2015. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anno én is gyakran szenvedtem vele, borzalmas volt, pedig nagyon nem szabadna mert a felfázás hegesedéssel gyógyul ami a későbbiekben még sok sok problémát okozhat....

Amit én tanácsolok: - papucs a lakásban NYÁRON IS mivel a hidegburkolatok (konyhakő) nyáron is hidegek.

- akkor se mezitlábazzunk, ha csak éjjel felriadva ki kell rohanni a mosdóba egy 5 percre

- ha elhagyod a lakást szandálban a kinti jelenlegi 30 fokban, de tudod, hogy nem érsz haza már aznap este legyen nálad váltócipő, mert bármikor lehűlhet az idő

- derékmelegítő mindaddig a pillanatig, amíg már letépnéd magadról mert annyira meleg van

- amíg nincs rövidnadrágos idő addig szandálos idő sincsen.

- a felfázás alatt a fűszeres ételek elhanyagolása ide értve a sót is (nekem nőgyógyász javasolta)


Nehéz betartani, de nekem ezek segítettek!! Remélem neked is fognak!! Jobbulást!

2015. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,és ezeket nagyjából eddig is igyekeztem betartani,de ahogy "elfeledkezem" már itt is a baj.azt reméltem egyszer majd "kinövöm"...ahh
2015. máj. 12. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!