Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Influenzából 3 nap alatt hogy...

Influenzából 3 nap alatt hogy lehetne felgyógyulni? Miket kell ennem, illetve mivel erősítsem az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Ma jött ki rajtam az influenza (valószínűleg az, fáj a fejem, a torkom, enyhe lázam van, szédülök stb..), igen rosszul vagyok tőle, viszont szombatra nekem top állapotban kéne lennem, teljesen fitten, egészségesen. van rá valami lehetőség (remény?) hogy meggyógyuljak addig? Ha igen, mit kellene (t)ennem ahhoz, hogy meggyógyuljak? Légyszíves csak biztos vagy majdnem biztos dolgokat mondjatok! Előre is köszönöm a segítséget!
2013. jún. 3. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg vitamin (zöldség,gyümik) , sok folyadék,forró mézes tea (pl . Hársfa) ,béres csepp,torokfájásra mebucain,megfázásra még a neocitran is jó,orrdugulás esetén orrcsepp kb ezek :) jobbulást!!
2013. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ettől felgyógyulhatok szombatra?:)
2013. jún. 3. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
pár evőkanál olivaolajba reszelj 2-3 gerezd fokhagymát, tegyél bele pirospaprikát, chilit, gyömbért, és kenyérre kenve eszegesd, igyál hozzá forró citromos, fahéjas, mézes teát. Isteni finom és sokat segít.
2013. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a grépfrútmagcsepp vált be nagyon! Influenzásak már évek óta nem voltunk, nagyon jól működik kezdődő náthára is, napi 2-3x 15 csepp valami italba téve és ennyi. Dmben is lehet kapni, nagyon erős vírusölő hatása van! :)
2013. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó még a grapefruit, torma, zöldhagyma, fokhagymás pirítós.
2013. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkienk! :)
2013. jún. 3. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem fel tudnál! :) csak naponta többszöri vitamin+ mézes tea :D
2013. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja igen egyik emberke említette a foghagymát :D az nagyn jó! Csak simán is rághatod , nekem is elmulasztotta . Csak kell hozá erő mert nagyn csíp xD
2013. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem a fokhagyma utóhatásai zavarnak. :)
2013. jún. 4. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!