Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha Candida gomba támadta meg...

Ha Candida gomba támadta meg a bélrendszeremet, de a hüvelyem nem fertőzött, akkor szexnél a partnerem nem fertőződik meg?

Figyelt kérdés
Már túl vagyok a szigorú diétán, 1,5 hónapja kezdtem és 10 napig nagydózisú antibiotikumot is szedtem. Szerintetek már nem lehet belőle baj?

2015. máj. 14. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fertőződik meg, mert a hüvelyedben nincs.
2015. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. máj. 15. 08:11
 3/6 anonim ***** válasza:
A candida általában van a belünkben, ezért székelés után, ajánlatos megmosakodni, hogy ne kerüljön át a hüvelybe.
2015. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megirnad kerlek, hogy derult ki, hogy Candidad van?Milyen vizsgalatot csinaltak?

Jol irja az elottem szolo, szeklet utan mosakodj meg es minden rendben lesz.

2015. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

úgy derült ki, hogy elmentem gasztroenterológushoz aki készített egy székletvizsgálatot és az mutatta ki. de kb. fél évig szenvedtem és nem tudtuk, mitől. 2-3 hetente egész éjjel hasmenésem volt, hányás, aztán pár napig enni sem tudtam. ételallergiára gyanakodtam, ezért céloztam meg a gasztroenterológust. és végül kiderült a candida. De ebből legalább ki lehet gyógyulni. :)

2015. máj. 16. 12:10
 6/6 anonim válasza:
Szerintem se lehet nagy baj belőle. Nekem is ugyanez van, a torkomban találtak candidát, a nőgyógyászati lelet viszont negatív lett. Néha ugyan viszkettem odalent, de csak kívülről, és mondták, hogy ez azért lehet, mert a székletemben viszont ott lehet a candida, és az óhatatlanul elvándorolhat, de mióta fokozottan figyelek a higiéniára, semmi tünetem odalent.
2015. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!