Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo abbahagyasa,...

Fogamzasgatlo abbahagyasa, Candida gomba es pattanasok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
17 eves koromra sem allt be a menstruaciom, kb. 3 havonta jott meg. Elmentem nogyogyaszhoz, aki mindenfele vizsgalat nelkul felirta a fogamzasgatlot. Amikor megjott el is kezdtem szedni(en hulye, lehet beallt volna mivel az mar egymas utan a 2. normalis mensim lett volna). Viszont azota rendszeresen visszatero Candida gombam van. Huvelyben es belekben egyarant. Az orvos megmondta hogy a fogamzasgatlo hajlamosit ra es mivel azota vannak panaszaim valoszinu az abbahagyasa utan kene elkezdenem a kezelest a gombara. Viszont, az en borom mindig szep volt, voltak pattanasaim de elenyeszo es 14-15 eves korom utan meg jobb lett a helyzet. Amikor elkezdtem a tabit, 3 honapig az utcara sem mertem menni annyira kipattogtam. A hatam es az arcom is borzaszto volt. Ez merseklodott de kinyomhatatlan nagy belilulos pattanasok szoktak neha jelentkezni. Mire szamitsak? Ujra ilyen fortelmes lesz a borom az abbahagyasa utan? Vagy visszamegy a gyogyszer elotti allapotra? Es a menstruaciom? Ujra 3 havonta fog megjonni? 19 eves leszek juliusban, nem szeretnek ragyasan es osszevissza menstrualva elni. De rament az egeszsegemre a bogyo.. Valaki tapasztalat, segitseg? Velemeny? Ketsegbe vagyok esve :(
2015. ápr. 23. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj, mert ez hormonzavar is lehet, és keress egy másik nőgyógyászt! Nem fogamzásgátlót kellett volna szedned, mert lehet h ezzel csak rontottál a helyzeten.
2015. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Es ott mire szamitsak? Vervetel egyeb vizsgalatok? Gyogyszereket nem szeretnek szedni tobbet :( Foleg nem hormontartalmut
2015. ápr. 23. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ad beutalót vérvételre, aminek az eredményéért vissza kell menned, és ott majd megbeszélitek a továbbiakat!
2015. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!